Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az éves költsége egy...

Mennyi az éves költsége egy 17 éves használt volkswagennek?

Figyelt kérdés
Az autó 300ezerbe kerülne, szerintetek kb mennyit kell ráfordítani évente? (kötelezők, biztosítás, szervíz,stb... minden.)
2011. júl. 5. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100 ezret biztos benyelne benzinről meg ne is beszéljünk
2011. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nincs az a 17 éves VW ami 300000Ft-ot ér... Én egy 19 éves autóra költöttem idén eddig az értékének a másfélszeresét. És még ennyit kéne...
2011. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted meg lehet így jósolni?


A biztosítás díja függ a biztosítótól, az autó teljesítményétől, az üzembentartó lakheléytől, és életkorától, valamint a bonus-malus besorolásától!

Én évi 20000-et fizetek egy 120 lóerős 2000 ccm-es autó után, de van aki ugyanezért évi 120000-et fizet!


A szervizköltség függ az autó állapotától, és a vezetőtől is.


A benzin meg attól, hogy mennyit mész vele.

2011. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél 17 éves volkwagent,mert ráköltöd a gatyádat is.Nekem volt ugyhogy elhiheted!
2011. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem is akarok venni, a barátaimat akarom lebeszélni róla...


köszi

2011. júl. 7. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok... Minél öregebb egy autó annál több minden romlik el benne szerintem az autó árával nyugodtan számolhatsz évente, mint fenntartási költség.
2011. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!