Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vectra C valóban megbízhatatlan?

Vectra C valóban megbízhatatlan?

Figyelt kérdés

Használtautó véleményeket olvasgatok, és elég sok olyat olvasok, hogy "sokat kellett szervízelni", "drága a szervízelés", "megbízhatatlan", "szeretem vezetni, ha megy" (ezen még el is mosolyodtam).

Kb 1.5 millióért szeretnék venni, ennyiért 170-180 ezer km-es darabok vannak. 1.9CDTi motorral, ugyanis úgy tudom ennek a legjobb a fogyasztása, még au. váltóval is.

Nézzek inkább másik autót, ez tényleg bukó lehet?



2013. dec. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedben már megkaptad a választ erre a kérdésedre is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__519..

2013. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy azóta olvastam egy csomó haragos hangvételű véleményt, amit jó lenne ha megcáfolna, vagy alátámasztana mondjuk egy C Vectra tulaj.
2013. dec. 28. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogyasztásához meg annyit hogy nem a legjobb vannak kevesebbet fogyasztó autók is én inkább normális elfogadhatónak mondanám a fogyasztását.Mint pl az 1.9 Passatnak vagy a 2.0 Avensisnek.

De ha neked ennyire tetszik a C vectra vegyél azt nem kell ami beleegyezésünk hozzá!

gyári fogyasztás értéke a Vectra C-nek

[link]

De a legtöbb kategóriájában lévő autó ugyan ezt a fogyasztást produkálja!

De mivel a legfiatalabb C vectra is már lassan 5 éves nem biztos hogy valós az a 170-180 ezer km futásteljesítmény,de ez minden használt autónál ez van hogy nem biztos ,hogy az a valós futásteljesítmény ami az órában van!Ezért kell állapotot nézni!

Az meg hogy menyire lesz megbízható egy autó ,ez az előző tulaján múlik ,hogy mennyit foglakozott az autó karbantartásával!

2013. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy milyen márkájú autót veszel ha jól fogod ki akkor szeretni fogod ,ha rosszul akkor utálni,sajna mind a kettő tényező benne van a pakliban! Még valami én használt autót soha nem vennék autómata váltóval!

Vagyis nem az emblémákon múlik ,hogy menyire lesz megbízható,vagy megbízhatatlan egy autó hanem a karbantartáson vagy annak hiányán!

2013. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!