Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlag hány évig használtok...

Átlag hány évig használtok egy autót mire lecserélitek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lassan 5 éve van nálam egy Vw Polo 2, most 205 ezer km van benne (valós). A festése kopottas, de műszakilag tökéletes.

Bár van olyan fizetésem, hogy egy komolyabb, nagyobb kocsival is járhatnék, mivel évi 8-10 ezer km-ert megyek csak vele, még jó pár évig meglehet. És nem is szándékozom lecserélni.

2013. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát én mióta komolyabb autókkal járok, azóta megtartom őket egy évig is, de előtte 6-8 havonta cserélgettem őket, de van mellette egy-két hobbiautóm, amit nem gyakran cserélek.

Szerintem igy is megéri, és legalább rengeteg tapasztalatom van már az autókkal kapcsolatban.

2013. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ja én meg hetente cserélem őket, de csak a komolyabbakat, a többit naponta. Ugyan utolsó, ismerek nagyon gazdag embereket, de még őkis megtartják 2-3 évig utánna is csak azért cserélek egy újra mert beletoltak 200-300 ezer kilómétert és jobban jár egy újjal ha ismét van rá garancia. Persze ha a komolyabb alatt azt érted, hogy 15 éves swift helyett 10 éves octavia-t használsz pár hónapig és megin csere, ugy érthetőbb.
2013. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem van sok autóm, most van egy 9 éves A6-om, az komolyabb autó, de azt is eladom jövőre, minek bukjak rajta 1 millió forintot, ha nem muszáj, és mivel mindenféle autó érdekel, igy minden évben tudok más autót venni. Mások is mondták, hogy hülye vagyok, de eddig csak két autón buktam, egyiken 150.000-ret, másikon 200.000-ret, szóval akárhogy számolok ez a legjobb megoldás, csak tankolást és fenntartást kell számoljak, értékvesztést nem. Ja és nem vagyok sem gazdag, sem autónepper...
2013. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!