Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy ilyesmi...

Szerintetek egy ilyesmi optikai tuning elképzelés még belefér? Nektek tetszene így?

Figyelt kérdés

Van egy jelenleg ehhez hasonló Vw Polo-m: [link]


Mivel nagyon szeretem ezt a kocsit, és nem tervezem, hogy mostanában megválok tőle, úgy döntöttem, hogy kicsit a saját ízlésemre alakítanám a külsejét.

A következő a tervem: először is kapna egy komplett új festést, mert már kicsit viseltes.

Ezt követően a színezetlen ablakait lefóliáztatnám, persze a jogszabályokat betartva, és nem tök sötétre.

Kapna Vw Polo G40-es szélesítéseket (gyári cucc), és az indexeket kicserélném fehér búrásra.

Kapna egy szép 13-as, vagy max 14-es alufelni szettet. Végül, ha úgy alakul, még egy szolidabb 40/40-es ültetőrugó szettet is beszereznék hozzá.


Szóval ez a terv. Valami ehhez hasonló végeredményt szeretnék elérni:

[link]

[link]


Ti mit szóltok egy ilyen optikai tuninghoz, vagy ha úgy vesszük, felújításhoz?



2013. dec. 22. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jó is az optikai tuning :)

Én nemrég kezdtem bele egy Honda Civic EK-ba:

[link]


Az enyém is szürke, egyenlőre megvan tavaszra a felni.

[link]


És egy jó adag ültetés.

Megvan már az állítható felfüggesztés is.


Ilyen lesz, csak szürkében:

[link]

2013. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!