Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm motorát kimosta a...

Kiss Zoltán 1992 kérdése:

Az autóm motorát kimosta a szerelőm blokkmosóval, majd összerakta és egy pár nap múlva a turbó kiszívta az olajat a motorból. Többen azt mondják hogy a blokkmosó ölte meg a motort! Igaz ez?

Figyelt kérdés
Összerakás után ment 300 km-ert és a motor hirtelen felfőzte a vízet, kipufogón kiköpte az olajat most a motorba meg gázolaj van. Az autó rögtön le lett fojtva. Előre is köszönöm a válaszokat.

#Blokkmosás #Turbó felszívta az olajat
2013. dec. 11. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A blokkmosótól biztos nem. Hamarabb a rossz összerakástól vagy egy most előjött hibától. Gondolom nem mai darab már,úgyhogy én az utóbbira szavazok.
2013. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem jól rakta volna össze akkor nem ment volna még 5 napot sem sztem. Nem 2000 évjarátu volt a motor de elképesztő szép hangja volt meg nem volt az 5 napig vele semmi gond. Kérdezgettünk ezt azt de 10 böl 7 ember a blokkmosást mondta. Mert felszedi a mocskot és az abrobb furatokat eltömiti. Nem tudjuk. Azért kérdezem hogy aki jobban benne van mit mond. Köszönöm válaszát!
2013. dec. 11. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez más eredetű probléma.

Dugattyúk ki voltak véve?

Amúgy a turbó hogy szívná már el az olajat??

2013. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább hengerfejtömítés problémára mutat a tünet.
2013. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A dugattyuhoz nem lett nyulva. Komplett bontott motort vettünk és azt rakták bele. Hát 3 szerelő azt mondta hogy a turbó felkapta az olajat és azt égette el. Már öszintén nem tudom mert mindenki mást mond. De konkrétat senki se tud mondani. Valaki azt mondta hogy a traverzgyürűnél folyt át a gázolaj a motorba.
2013. dec. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!