Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok Paul Walker...

Mit gondoltok Paul Walker haláláról?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 23:11
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
A 3.kommentelőnek üzenem: te nem vagy normális. Mások halálára azt mondod hogy "leszarom". Azért utálod mert gazdag volt? Hát akkor el kell áruljam hogy ő igen is sokat tett azért hogy gazdag legyen és legyenek sikerei. Nem csak az ölébe hullott a pénz. Nem tudom te mit gondoltál. Nekem Paul Walker a példaképem mégpedig azért, mert ő nem volt elszállva magától, hogy hú ő most egy sikeres színész. Egy teljesen átlagos embernek tartotta magát pedig nem volt az. Egy Isten volt. És még mindig az. Tehát ez nem kérdés hogy nekem baromira hiányzik. De mint tudjuk egy ember addig él amíg emlékeznek rá. Nyugodj békében drága, és bármerre vezet az élet, te mindig haza fogsz találni. R.I.P Paul.
2019. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!