Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok Paul Walker...

Mit gondoltok Paul Walker haláláról?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 23:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%
hogy ez sem volt egészen véletlen.. mint ahogy sok sztár esete nem véletlen..milyen "véletlen",hogy a saját alapítványi báljáról ment hazafelé..
2013. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1

ezt nem igazán értem, kifejtenéd bővebben mire akarsz ezzel célozni?

2013. dec. 1. 23:19
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
Mit gondoljak? Szarok rá, magasról. Nem tudok vele azonosulni, mert egy nagyon gazdag csávó volt, tele pénzzel. Olyan élettel ami nekem a büdös életbe nem lesz. Annyit jelent nekem mindössze a halála h legalább eggyel kevesebb emberre irigykedek, ennyi. am meg igy jártak, minek mentek ilyen gyorsan, ész nélkül.
2013. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

3

és ha te lennél tele pénzzel valami miatt?

Akkor meg a szegényeket néznéd le? ez a haragszom a világra mert csoro vagyok felfogás nagyon gáz, ezen változtass.

Nem azért kell valaki sajnálni mert gazdag vagy szegény.

de meglehet a véleményed, mindenesetre fura, hogy vannak emberek akik így gondolkodnak.

2013. dec. 1. 23:23
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
azt hogy meghalt. nem gondolok semmit. sajnálom, ennyi. minek erről kérdés?
2013. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom, hogy meghalt, igazából hozzám nem állt közel, nem ismertem, nem voltam a rajongója sem, ugyanúgy sajnálom, mint bármelyik embert aki autóbalesetben meghal... Nem egy szép halál.
2013. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Hát nagyon sajnálom. Szép karrier áll mögötte. Nagyon szimpatikus volt. :(
2013. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
bírtam a halálos iramban filmjeit, meg is van mind, a 7.-et is várom, kíváncsi vagyok hogy azzal mi lesz most hogy ő már nincs.
2013. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted hány ember halt meg a héten? Ne legyünk már ennyire álszentek, hogy most mindent elárasztunk ezzel...
2013. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
95%
Hát én nagyon sajnálom a halálát egyáltalán hogy csapodhatak bele a fába.a 3- mas kommentelőnek pedig annyit mondok hogy Paul Wallker keményen dolgozott a sikereiért nem csak úgy a ölébe hulott tett érte ami a legfontosabb.a 3- mas kommentelő valószinüleg azért ideges mert ő egy nagy senki egy csoro aki azt várja hogy az ölébe huljon a sok pénz hát pedig az nem fog azért tenni is kell ha tenne érte és merne lépni mint pl Paul akkor úgy talán lehetne valaki.de amugy nem.
2013. dec. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!