Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok Paul Walker...

Mit gondoltok Paul Walker haláláról?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 23:11
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

Egy cikkben azt olvastam hogy pont most forgata a halálos iramban 7-dik

Részét nem tudom mi az igazság de ha ez igaz akkor elég érdekes lesz ahetedik rész valoszinü át kell irni a forgató könyvet.ami a legfájobb is a halálos iramban rajongoknak hogy egyszere vesziteték el Paul Wallkert a színészt és bryant is akit filmben alakit.

2013. dec. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
Lesokkolt, foleg, hogy a filmek cimei, ironikus modon, valora valtak. Nem volt semmi, amit vegigcsinalt... automanias szinesz volt, aki elvallalt egy elegge eselytelennek tuno szerepet (mert az elso resztol senki se vart sokat), es megcsinaltak a filmek Need for Speed-sorozatat. Nelkule nem lesz ugyanolyan.
2013. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező inkább az nagyon gáz h kizárólag mert az volt aki, azért irtad ki a kérdést, mert h jajj meghalt. Nézd csak meg naponta mennyien halnak meg az utakon. Azok is ugyanolyan életek, mint ennek a fickóé. Meg miért nézném le a szegényeket ha gazdag lennék? Senkit nem nézek le és nem is néznék le soha. Inkább te nézel le másokat ezzel, mert ezek szerint más ember élete nem ér annyit, mint ennek az embernek. Pedig semmivel se különb. Ő egy sikeres, gazdag ember volt, mert jó helyre született és tele volt ismerősökkel, kapcsolatokkal, ennyi. Én meg csóró vagyok, mert szar családba születtem és nincsenek ismerőseim, ennyi. Semmi közöm ehhez a csávóhoz, mit izgasson h meghalt? Még csak nem is tudom sajnálni, mert biztosan rohadt vagány dolog volt több mint 200-al menni azzal a rohadt kocsival. Ha én utas lennék egy olyan autóban, amivel egy állat ott kezdene száguldozni, én olyan pofont adnék neki h lefejelné a kormányt és reflexből lépne a fékre h kiugorjon mellőlem.
2013. dec. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%
10-esnek pedig annyit h tudod én is dolgoznék keményen, bármit, de ha egyszer nincs semmi, mit tegyek? Neki volt lehetősége, ahol meg ahogy keményen dolgozzon és ezért lett az aki. Ennyi.
2013. dec. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
16%

Jah és még ennyit a 10-esnek.


Paul Walker már kétéves korában, 1975-ben szerepelt egy Pampers pelenkareklámban. Egész gyermekkorát végigkísérték a reklámfilmek. Még javában iskolába járt, amikor két különböző szerepet is eljátszott a Highway to Heaven című sorozatban, amit egy évvel később már egy mozifilm, a Monster in the Closet, majd újabb esztendő múlva a Programmed to Kill követett



Ezek után mondd meg, 2 évesen, meg kis gyerekként mennyit melózhatott h az legyen aki? Jó helyre született, ennyi... Remélem most már leállítod magadat, köszi.

2013. dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon sajnálom, de attól, hogy mindenki kiírogatja és elárasztják vele a sajtót neki nem lesz jobb. Arról nem beszélve, hogy naponta ezrek halnak éhen, róluk miért nem emlékezünk meg? Mert az nem hír... Szóval nagyon sajnálom, hogy meghalt a méregdrága luxusautójában, amíg a Föld másik felén meg éheznek.
2013. dec. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 dirtboy ***** válasza:
72%

/Szóval nagyon sajnálom, hogy meghalt a méregdrága luxusautójában, amíg a Föld másik felén meg éheznek./


kicsit mellé lőttél ezzel,mert elég sokat adakozott,az állatokat is védte segítette tettekkel és anyagiakkal is.

te hány ezret vagy milliót adakoztál oda az éhezőknek?

egyébként a barátjáé volt az autó nem az övé,a barátja vezette nem ő.


amúgy meg már unalmas,a csapból is a halála folyik,hirtelen minden második ember kedvenc színésze lett.

sok álszent f asz. /most nem az itteni emberekre gondolok/

2013. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Jajj istenem adakozott, hűha. Volt egy rakás zséje. Annyi, amit el se tudott költeni. Ezért nem volt neki gond az a rengeteg pénz. Ha ilyen jól állnék anyagilag, nekem se le lenne és én is adakoznék ide-oda. Egyszerűen jó helyre született, tele volt egész életében pénzzel. Már eleve a szülei pénzesek voltak.
2013. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 dirtboy ***** válasza:
83%

nem arról van szó hogy mennyire viselte meg az adakozás anyagilag ahanem arról hogy a szegények számára fontos ember volt.

arra meg nincs garancia hogy ha olyan gazdag lenél mint õ volt te adakoznál e.

mivel nem vagy olyan gazdag így könnyû rávágni hogy persze.

2013. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
100%
Az utolsonak igaza van
2013. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!