Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen Opel Corsa...

Szerintetek milyen Opel Corsa C-t vegyek?

Figyelt kérdés
egyáltalán megéri azt venni? nem túl nőies? illetve nem túl kicsi? és mennyiért tudnék egy relatív normálisat venni? (nem feltétlenül szeretnék Mo.-n kocsit venni)
2013. nov. 30. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Megéri-e venni ilyet? Hát, ez se rosszabb, mint a többi hasonló kategóriás kocsi. Nincs vele semmi baj. Mihez képest érted?


Az én megítélésem szerint nincs olyan, hogy férfi vagy női kocsi.


Az, hogy nem túl kicsi, a te dolgod eldönteni. Ez attól függ, mire használod. Ha nagyobb dolgokat akarsz vele cipelni, akkor kicsi lesz. De ha egyedül furikázol ide-oda, netán munkába járásra kell, nem kicsi, bőven elég a mérete. Persze csak ha nem vagy egy Yao Ming. :)


Elnézve a hahu-s árakat, 700 ezertől felfelé érdemes keresgélni. Na persze azért lehet csemegézni ez alatt is. Ebből a típusból van választék bőven.

2013. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz.

Milyet? Jót..

Megéri?? Attól függ milyet mennyiért veszel..

Nem nőies e? Hát ha piros is akkor nőies.

Ha az a lényeg hogy ne legyen nagy a fogyasztása nem az hogy pici legyen akkor sokkal nagyobb és kevesebbet fogyasztó autókat is találsz ilyen ár érték kategóriában.

2013. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mint pl?
2013. dec. 1. 00:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Pirosat!!! :-)
2013. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabee9 válasza:

Üdv!

Nekem egy 1.2-es C-Corsam van. Ha vigyázol rá és ápolgatod, akkor hálás kis autó.

Én fiú vagyok, szerintem egyáltalán nem nőies, sőtt, ha egy kis optikai tuningot raksz rá, akkor nagyon is férfias.:)

Szerintem megéri ezt venni, mert mindenhová elvisz, és sosem hagy ott.

Ha rám hallgatsz, akkor legalább 1.4-eset veszel belőlle, mert a fogyasztása nem több, de jobban megy.

Nem túl nagy autó, de praktikus, főleg a városi közlekedésre.

Ha nem feltétlen Mo-n akarsz, akkor ajánlom figyelmedbe Németországot, mert nagy az árbeli külömbség.

Amiért ésszerűbbnek találom a kinti vásárlást az az, hogy kint nem hanyagolják el az autójukat az emberek, itt viszont elég gyakran lehet ilyennel találkozni és kint még olcsóbb is.

Magyarországon kb 650-ért kapsz relatív normális állapotút, de Németországban akár a feléért is.

2013. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!