Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa C! Mi a velemenyetek?

Opel corsa C! Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Sok jot es rosszat hallotam rola es szeretnem tapasztalt emberek es corsa tulajdonos velemenyet kikerni!
2013. nov. 21. 09:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó. Sok jobb alternatíva van, bármilyen szempontból.
2013. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Teljesen jó kis autó.

Nyilván nem drága autó, ez meg is mutatkozik belül, elég kopogós műanyag a belseje, kívül viszont pofás.


Nem szervizigényes, de persze ebből is, mint bármely más kocsiból, ki lehet fogni rossz példányokat. Volt a családban több is, 1.0-s, 1.2-es, valamint ismerősömnek 1.3CDTi, mindenki imádta.


Fogyasztása: 1.0 és 1.2 között nincs különbség, nagyjából 5-6 liter, pályán 6.5 körül.


Az 1.3 CDTi 3.5-5.5 liter között eljár.

2013. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Igazából olyan mint a többi autó, ha megadod a neki a megfelelő törődést, akkor meghálálja. Egyik haverom 4 évig ment egy használtan vásárolttal, utána amikor cserélni kellett volna sok mindent, akkor fikázódott, hogy mekkora sz.r az opel. Pedig nem a kocsi volt rossz, hanem mondjuk illik időben olajat cserélni, nem pedig csak utána töltögetni és a futómű alkatrészek is pár százezer kilométer után sajnálatos módon elhasználódnak. Persze ez nem egyedi opel betegség, más típusoknál is szoktak ilyesmiket cserélni :D Tehát összességében jó és megbízható kis kocsik.
2013. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Akkor mar inkabb egy Maserati.
2013. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

3:

Hát ja, még egy ilyen kis autóra is évi alsó hangon 100-ast rá kell költeni, mert sok a kopó alkatrész. Aki 4 évig nem nyúl hozzá, az meg örüljön, hogy nem egy hirtelen vészhelyzetben derült ki, hogy elkopott a fék...

2013. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
+1 szavazat az 1.3 CDTi-re (Fiat Multijet)
2013. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nekem C Corsám volt 6 évig. 2005-ben vettem újonnan és 2011-ig amíg el nem adtam semmi baja nem volt. Csak ajánlani tudom.
2013. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Sinead ***** válasza:
Nekem 1.2-es van, 2005 évvégi darab. Jól néz ki, direkt olyat választottam ami külsőre tetszik. Nyárra vettem egy 15-ös alufelnit 195/50-es elég széles gumikkal, így stabilabb, sportosabb lett. Egy kicsit számomra magas, egyszer talán rászánom magam és teszek alá egy 4 centis ültetést. Olvastam már olyanról, aki direkt kiemelni akarta, mert túl alacsony a számára, ez egyéni vélemény. A motorja nem egy erőgép, de kb 1500-as fordulattól szépen húz.
2013. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
igazi női autó de a többi is az autó ha már opel akkor astra de inkább insignia
2013. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Sinead ***** válasza:
100%
#9 Ne hasonlítsd már a Corsát az Insigniához.. Talán egy újabb G Astrához már lehetne.
2013. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!