Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel B corsahoz (3ajtós)...

Opel B corsahoz (3ajtós) milyen tipusú ülések mennek rá a gyári sinre?

Figyelt kérdés
A mostani ki van már ülve, és el van szakadva a bowden is, szóval nem lehet előre dönteni, ráadásul el is van törve szóval kanyarokban nem kicsit dülöngél az ember üléssel együtt... Milyen tipusú autók ülése passzol bele, átalakítás nélkül? F Astra, B Vectra, vagy miféle? Ami sin rá van rögzítve a kasznira az teljesen rendben van, csak maga az ülés kuka... Bontóban nem találtam, vagy szintén hasonló állapotban voltak.

2013. nov. 20. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd a neten tovább, alkatreszkereso.hu nem létezik hogy ne lenne sehol az országban, esetleg dobj fel egy hírdtést hogy ezt keresel. Astra felnivel voltam úgy hogy még hírdetést is adtam fel, hivtak is csak nem feletetek meg a hírdetésnek mert vagy csupasz felnit vettem volna vagy fel nyári gumizva, erre meg is akarta magyarázni hogy jó nyáron is a téli gumi, de elzavartam a pic.ába. És mire megvettem gumisnál a felniket normál áron már a hírdetésben is jelentek meg, hát ez van.
2013. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a B Corsa ülés kicsit bonyolultabb, mint egy felnivásárlás. A B Corsánál a patronos övfeszítő az ülés oldalán van, nem a biztonsági öv tekercsében. Itt még akármilyen tipusazonos ülést nem pakolhatsz bele kedvedre, mert egy csattnál pár fogad bánhatja.

Ha jól tudom a Calibrában van hasonló megoldás és talán az A Vectraban.

2013. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dörmögő ***** válasza:
B vekiben is az ülés oldalán van a patron. Az hogy a sínre passzolna-e azt nem tudom.
2013. nov. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
C corsa ülések esetleg jók bele?
2014. jan. 12. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!