Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladások! Ladám felfüggesztését...

Ladások! Ladám felfüggesztését sportosabbá akarom tenni, jó lenne ha egy kicsit magasabb is lenne, mert gyakran járok erdőbe, mezőn és túl puha a gyári felfüggesztés, gyakran odaütöm az elejét. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Előre ugy halottam h Niva rugót szoktak rakni, az kb mennyit emel az elején? Milyen gátlókat rakjak alá, hogy aszfalton is sportos legyen (bilsteinek túl drágák)? És hátulra mit mondtok (rugók, gátlók)?

2013. nov. 17. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A Niva rugó semmit sem emel rajta. Szerezz eredeti gyári orosz szétszerelhető gátlókat és cseréld le bennük az olajat hajtóműolajra. Vagy keress olyan olajat amelyik megfelelő neked. A kemény futómű egyébként nem az erdőbe való.
2013. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó, nem járok én minden nap erdőbe,altalába csak hétvégente, de ott se jo nekem a puha rugózás, mert hamar odabassssza az elejét. de milyen rugó emelne rajta, de attól a niváé keményebb, ha nem is emel rajta?
2013. nov. 18. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik rugó emel rajta. Szoktak belerakni régi merci és volga rugót is. A niváéval keményebb lesz.
2013. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sportos és az emelt futómű üti egymást, az emelt nem sportos, a sportos nem emelt (a gyári magasságú sem sportos). Erdőre: emeld meg de ne keményíts, menj lassabban akkor nem hintázik annyira, nem vered oda sehova, esetleg rakj rá egy alsó motorvédőt. Aszfaltra: ültess és keményíts. Az ültetés és a kemínyítés miatt is gyorsabban kanyarodsz. Amit te gondolsz: emelés és keményítés, azt éred el, hogy lesz egy erdőben is és aszfalton is használhatatlan autód, persze csak ha komolyabban akarod használni, amit kétlek, mert a kérdésből is kiderül hogy sajnálod rá a pénzt (ezt nem sértésnek szántam).
2014. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!