Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 1.9 TDI 1Z miért nem...

Audi 80 1.9 TDI 1Z miért nem megy úgy ahogyan kéne? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődött hogy az izzítással volt valami probléma, állandóan égett a visszajelző és be sem indult az autó. Egy vezeték volt elégve azt kellett kicserélni. De a szerelő megnézte a biztosíték táblát, a reléket stb. és azóta az autó olyan mintha sima szívó dízel lenne. A turbó fütyül fordulaton, de olyan mintha a teljesítményt mégsem adná le. Autó villamossági szerelőnél már volt, a motorvezérlő kiolvasásával sem tudta megmondani mi lehet a gond. Valaki valami tipp hogy mit nézzek meg? Vagy egy jó szerelő Budapest, Gyöngyös, Eger környékén?
2013. nov. 26. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a szerelő előtted dolgozott? Nem lopta ki a turbót, vagy valamit? Mert amúgy szokásuk.
2013. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott voltam végig, nem lopott ki semmit sem. Valószínűnek tartom viszont hogy két olyan kábelt vagy valami értetett össze amit nem szabadott volna és emiatt van.
2013. nov. 26. 13:34
 3/7 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem hogy már 4 különböző szerelőnél volt az autó és mind azt mondta hogy nem tudják megcsinálni...de nekem ne mondják azt hogy leállítom az autót turkálnak benne fél órán át és utánna azért nem megy rendesen mert öreg az autó...
2013. nov. 26. 13:35
 4/7 Dörmögő ***** válasza:
Turbó nyomás nem szökik el valahol? Csöveknél, intercoolernél?
2013. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akinél most volt szerelő is arra gyanakodott, de nem.
2013. nov. 26. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal ezen geometriás turbó van ..szerintem levan ragadva a lapátsor ..
2013. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem változó geometriás a turbó úgyhogy ez is kilőve...
2013. nov. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!