Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karbonfóliázás mennyibe...

Karbonfóliázás mennyibe kerül? (anyaggal és melóval)? részletek tovább .

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül egy karbonfóliázás! VW Vento motorháztetejét és hátsó szárnyát szeretném karbon fóliával bevontatni! Mennyibe jön ez ki mindent beleszámítva? Illetve mennyi az élettartalma? Köteles vagyok ezt a forgalmi/műszaki adatokba beíratni?

2013. nov. 18. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én magam csináltam a motorháztető fóliázást a kocsimon, még 2011 nyarán. Még mindig olyan mit mikor rátettem, nincs semmi baja. Én csak az anyagot fizettem, azt h mennyiért csinálják azt nem tudom. Nekem nincs beíratva sehova, kismilliószor megállítottak már és egyszer sem szólták meg.
2013. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

60% kell az alapszín maradjon, tehát nem kell beiratnod.


Mühelyben a motorháztetö 15-20.

Otthon magadnak 5.


Én a haverommal csináltam, matt fekete a motorháztetõre. Eddig nagyon jól néz ki, kiváncsi leszek a télre. Olyan 5-7 évet igérnek minimum.

A haverom kombijának a tetejére tettünk 4d carbont. Eddig ö is meg van elégedve vele.

2013. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még lenne egy kérdésem! Ha elavul a karbonfólia, csak simán leveszem és mehet rá az új?
2013. nov. 19. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!