Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék hosszabb időre...

Hogyan tudnék hosszabb időre elhozni egy bemutató autót a szalonból?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, mint pl az autós újságírók több hétig tesztelik a típusokat, és én mint vevő szeretném hosszabb ideig letesztelni a modelleket.

Konkrétan az új X5-ös terepjárót szeretném kipróbálni, de nem úgy, hogy mellettem ül az értékesítő, mert erre már sor került múlt héten, de szinte semmi lényeges dolog nem derült ki a 20 perces próbaút alatt, már semmire sem emlékszem.

Természetesen fizetnék érte amennyiben szükséges, de nem tízezreket, hanem 6 számjegyű összegre gondoltam.

Van valakinek tapasztalata, akinek már adtak tesztautót több időre, esetleg tudna valaki segíteni?



#BMW #terepjáró #X5 #tesztelés #tesztvezetés #BMW X5 #tesztautót #új X5 #új BMW X5
2013. nov. 20. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Nem gondoltam bele, hogy 3 literes dízellel is lehet kapni. Igen a nagy felnivel az a baj (a csicsásságon kívül), hogy nagyon rángatja a kormányt. Mondjuk szerintem ilyen nagy autónál már nem érezni annyira. Igen 28 millióért már elég jó konfigurációk vannak. Majdnem fúlos.
2013. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!