Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy használt autót veszek...

Egy használt autót veszek márkakereskedésből. (nem autókereskedés) ----skodát veszek, skoda szalonból. Szóval ha megvan az adásvételi, akár már vihetem is a kocsit?

Figyelt kérdés
Bár a szalonosok azt mondták, hogy intézik az átírást, így mi a helyzet? Mikor vihetem el a kocsit?

#bkjpél-
2013. jún. 3. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Adásvételi, fizetés és biztosítás megkötése után elviheted, 15 napod van utána átíratni.
2013. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

eddig stimm. de ha azt mondják, h ők is meg tudják oldani az átírást, tehát ők vállalják, akkor is vihetem egy szál adásvételivel a kocsit?Gondolom úgy már nem.

Mennyi idő az átírás amúgy?

Vagy azonnal kész vannak a papírok?

2013. jún. 3. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor új autót vettem szalonból, nekem a számla kiegyenlítés után 5 munkanap múlva vihettem el a kocsit, akkor már névre írva stb. Lehet hogy ez egy használtautónál változik, nem tudom.
2013. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kifizeted az autót, aztán ők 1-2 napon belül átírják, és mehetsz érte, frankón a neveden van.


Aha szóval nálad a márkakereskedés az nem autókereskedés. Logikus...

Azt meg külön bírom, hogy azt hiszik az emberek, hogy nem tudnak ugyanúgy bevenni egy sz@rt attól, hogy nepper, márkakereskedő, 1. tulaj nagypapa, vagy ki a frász árulja.

2013. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

háháháh, kedves utolsó, most jót nevettem:)

nem is értem, minek fújod így fel magadat:))

Nem kereskedésből vettem a kocsit (megvettem tegnap) hanem egy skoda márkaszalonból.

Leírom azért neked a sztorit: itt a skodánál álltak kint a vaccccsi új 0km-es kocsik.

Épp arra jártunk, és láttuk, hogy van ott 3db "régebbi" skoda is. (2001-es, 2004-es, 2006os)

Benéztünk, megkérdeztük, azok is eladóak e.

Az újonnan egy 0km-es kocsi volt, és amolyan "belső autóként" használták az alkalmazottak, ügyeket intézni.

Természetesen vezetett szervíz könyves, a skoda által. Minden alkaltrész javítás, ott zajlott.

De hogy mást is írjak, és ne legyen több bizalmatlan kérdés: a saját szerelőnket is elhívtuk, h adásvétel előtt nézze meg a kocsit.

Ő azt mondta, makulátlan, gyönyörű az állapota:)

Így meg is vettem:)

2013. jún. 5. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt elhiszem, hogy jó az autó, de attól még kereskedőtől vetted. Mondok jobbat: Ha ők maguk használták, akkor ők tudták a legjobban mahinálni a dolgokat. Azt a km óra állás írják a szervizkönyvbe/gépbe amit akarnak, aztán a végén annak megfelelően visszatekerik.


És ezzel nem azt mondtam, hogy a tieddel megtették, de simán előfordulhat. Nem kéne vakon hinni valakinek attól, hogy márkakereskedés.

2013. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mint írtam, átvizsgáltattuk a saját szerelőnkkel, aki megnézte, hogy a km hogy áll. És most sírni fogsz: nincs tekergetve az óra...
2013. jún. 6. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy tekergetve volt?
2013. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!