Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék hosszabb időre...

Hogyan tudnék hosszabb időre elhozni egy bemutató autót a szalonból?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, mint pl az autós újságírók több hétig tesztelik a típusokat, és én mint vevő szeretném hosszabb ideig letesztelni a modelleket.

Konkrétan az új X5-ös terepjárót szeretném kipróbálni, de nem úgy, hogy mellettem ül az értékesítő, mert erre már sor került múlt héten, de szinte semmi lényeges dolog nem derült ki a 20 perces próbaút alatt, már semmire sem emlékszem.

Természetesen fizetnék érte amennyiben szükséges, de nem tízezreket, hanem 6 számjegyű összegre gondoltam.

Van valakinek tapasztalata, akinek már adtak tesztautót több időre, esetleg tudna valaki segíteni?



#BMW #terepjáró #X5 #tesztelés #tesztvezetés #BMW X5 #tesztautót #új X5 #új BMW X5
2013. nov. 20. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj ki egyet.
2013. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az autós újságíróknak azért adják oda, mert így reklámozzák az autót.

Egyszerű vevőként nem fogják odaadni. Amire te gondolsz az a bérlés, de ezt szalonokban nem nagyon szokták engedni. Vagy a nyílt napok.

2013. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
új X5-öt? nem hogy újat még a régi x5-öt sem láttam egy cégnél sem... pedig nekem a bérlés is megfelelne.
2013. nov. 20. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen lehetőség. Gondolj csak bele, sokmilliós vevőre váró autót bárkinek odaadják, akár csak egy körre, máris zuhanórepülésben megy le az ára. Ezért is van, hogy van amikor az egyik munkatárs autóját használják bemutatóautónak (gondolom neki ennek tudatában olcsóbban adták el).

Te meg csak úgy egyedül napokig akarnád használni? Ha minden rendben megy is iszonyút buknak, de ha te még béna is vagy és valamit elrontasz rajta akkor mit kezdjenek vele?

2013. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaj ne beszélj már sületlenségeket, mit rontanék el egy autón?

Amúgy is van rajtuk Casco, a bemutató autókon legalábbis.

2013. nov. 20. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen h.ülyeséget még életemben nem hallottam. Mi az, hogy mit ronthatnék el rajta? Pl letéped a belső kárpitot. Egyik ismerősömnek sikerült letépnie egy alkatrészt (az ülés beállító közelében). De le is égetheted a motort. Szét csúszkálod a kerekét.
2013. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen hülye embereknek van 20 millája egy kocsira, beszarok.
2013. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem 20, hanem 25
2013. nov. 20. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak 25? Öcsém milyen spúr emberek vannak....

Legalább 35 millió. 14 millió az extrákra. 22 millió alapáron. Ha BMW-t veszünk adjuk meg a módját.

2013. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

17 millió forint alapáron a 3.0 dízellel.

28 millió forintért már olyat konfigurálsz, hogy benne van a komfort ülés, szellőztetéssel, elektromos állítással, masszázzsal, nálam ez az alap elvárás.

Meg lényegében minden, kivéve a nagy felnik, mert azok csicsásak, nekem alap felnivel lesz.

A mostani E39-em beszámolják jó áron, meg valószínű engednek is az árból, de erről még nem tárgyaltunk mert csak tervben van a dolog.

2013. nov. 20. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!