Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak lebeszélni?

Miért akarnak lebeszélni?

Figyelt kérdés

A haverjaim le akarnak beszélni arról a suzuki swiftről amit kinéztem 1.0 2002 évjáratú le ellenőrizhető szervizkönyvvel szervizszámlák meg vannak az autóhoz!

És ilyen hülye kifogásokkal jönnek hogy úgyis meghalok benne,papírból van meg a szokásos suzuki ellenes hülye szövegekkel,és folyton egy B corsára próbál rábeszélni az egyikük amit az apja adna el,persze azt nem engednék meg hogy a szerelőmmel átnézessem a B corsájukat!.

Munkába járnák vele mert a szomszéd városban találtam munkát oda vissza 20 km/nap.

Tényleg annyira rossz autó a suzuki swift?



2013. nov. 9. 18:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Még 100 ezret is alig futott, ez kilométerben egy fiatal autónak számít (ha korban nem is annyira). Épp csak be lett járatva a motorja.
2013. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én is suzuki ellenes vagyok, de az tény és való hogy a régebbi swiftek oké hogy papírból vannak, de műszakilag nagyon jók. Annak olyan motorja van hogy tud is menni, az elektronikájával sincs gond, bár nekem régen ilyen céges autóm volt még amikor kezdtem dolgozni és folyton csak a szívás volt vele, igaz eléggé le volt már harcolva, de egyszer sem hagyott ott sehol. Bár nekem opel astrám van azzal sincs gond az is ugyanolyan papír autó mint a suzuki, csak nekem olyan autó kellett ami jobban tud menni és nagy a csomagtere. De az opel sem hagyott cserben sőt még a süllyedő sárban is simán átmentem vele, közben haverom a nagy Hondájával beleragadt. A suzuki önmagában tényleg papírból van de ha tudod vezetni rendesen és odafigyelsz akkor nagy baj nem lehet, haveromnak is volt össze is törte sajnos lecsúszott az útról és telibe kapott egy fát, de épségben kimászott belőle szerencsére, és amikor mentem a mentők tűzoltók, csak úgy nézték hogy lehet az hogy a haverom saját maga mászott ki abból az autóból. Igaz az ajtaja nem volt nyitható a gyűrődés miatt de mivel már mindegy volt az autónak így kalapáccsal megküldte az ablakot és ott mászott ki.

Meg ha csak tényleg munkába járáshoz használod ami csak 20 k és nem nagy távolság meg maximum bevásárláshoz arra bőven elég. Akik rendszeresen tesznek 100-200 km távot főleg autópályákon azoknak valóban nem ajánlott.

Ha a csomagtere nem zavar hogy kicsi mert én a céges autómba csak 2 nagy flexet tudtam belepréselni a többi szerszám csak a hátsóülésen fért el akkor neked bőven jó lesz az.

2013. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jó döntés! Ha jól viselik a gondját egy suzukinak, komolyabb hiba nélkül simán el fut 350Ekm , persze akkor se kell rá eget rengető összeget költeni. Ha valós a futásteljesítménye, akkor még jó sok km van még előtte.
2013. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
üzletben nincs barátság.suzukit vedd meg,motorikusan megbízható,legfontosabb, hogy mindig haza fog vinni =)
2013. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az embernek vannak barátai és haverjai - két külön kategória. A barát az, aki segít bankot rabolni, majd testvériesen szétosztjátok a szajrét, a haver meg az, aki a bankrablás után lepuffant a nagyobb zsákmányért. Gondolom te sem véletlenül az utóbbi kifejezést használtad rá - ilyen embertől nem fogadunk el tanácsot. Megvennéd tőlük a Corsát, aztán mikor előjönnek a hibái, akkor hirtelen nem veszi fel a telefont meg nem válaszol - kell ez neked? Ha a Swift jó vétel, vedd azt.
2013. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a Swiftesekhez, én is azt venném meg. Egyébként melyik kocsi mennyibe kerülne? Egy ilyen Swiftért 300-350ezer még reális ár, annyit megér. :)
2013. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

370.000 ft a swift nézegetem a neten ettől csak drágában adják a jobb állapotúakat! A corsát 250.000 ért árúlják 1997 évjáratú ,de valahogy nincs ínyemre főleg a haverom beszólásai után!

De már beszéltem az öreg úrral hogy ne adja el a swiftet megveszem és az ár is alkuképes .Hétfőn már a tulajdonomba lesz a mi autónk!

2013. nov. 10. 08:29
 18/22 A kérdező kommentje:
Ja és kösz a válaszokat hasznosak voltak!
2013. nov. 10. 08:30
 19/22 B.Szabolcs ***** válasza:
Nekem 7éve van Suzukim és azóta semmi gondom a kocsival! A kötelező szervíz nagyon fontos de ennyi! Az összes többi autósnak üzenem hogy jön a tél!!Készüljenek!! Részemről 4gumi csere plussz folyadékok áll. Autóvillamosságiként mondva úgy kezdődik sokaknak jobb autóval ez a sztori , hogy végy 1-2 alkut aztán majd meglátjuk miért nek indul!! Hajrá CAN bus!!! :-)
2013. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
vedd meg de azonnal a Suzukit. még akkor is ha spártaian fapados vagyis nullextrás. gyilkolva max 7,5-8-at eszik. a papírautóról annyit: volt 2 suzukim mindkettővel baleseteztem egyszer főúton 50-nél csak a motorháztetőt kellet cserélni, egyszer pedig 100-110-nél frontális ütközés. eleje totálkár. légzsák nélküli volt de élve kiszálltam :) agyrázkódással
2013. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!