Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?

Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves vagyok autó vásárlás előtt állok. 1M ft áll rendelkezésre, amit magára az autóra szánok, mert ugye erre még jön átíratás stbstb.

Szóval. Nem kell nagy autó, de azért ha úgy adódik 4 átlag ember férjen el benne. Főképp városban lesz használva, de ha néha autópályára adódik az út akkor se pörögje szét magát 130-140nél nameg ne is 12 litert egyen olyankor :)

Alapból fontos a fogyasztás így én dízelt szeretnék, de ami még kitétel( mivel anyával közösen vesszük, csak mivel csak nekem van jogsim így én fogom hajtani) ,hogy 2006-nál ne legyen régebbi.

Szóval ne legyen túl nagy, nem kell nagy köbcenti nem fogyasszon túl sokat, na és persze ne kelljen 2 hetente bütykölgessem(autószerelőnek tanulok)

Tudtok valamit ajánlani? Akár márkát, akár konkrét autót.


2013. okt. 28. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Átlag fogyasztása 6-6.5l, városban ez kb 7.5-9l városon kívül 6 alatt tartható.
2013. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az nem is vészes rosszabbakat hallottam. Lényegében tetszenek a swiftek is, a motorjuk is jó a kategóriájában, azt mondják erő sincs hiján ha kell.
2013. okt. 29. 14:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én vezettem ilyet, és előzésnél 90-es tempónál nem kapcsoltam vissza 5.-ből ügyesen húzott, persze full belátható szakaszon szóval ha visszakapcsolsz még jobban elemébe jön.A fogyasztás meg tényleg olyan nyugodtan autózva, ha meg megküldöd +2litert rászámolhatsz minden területre.Érdemes kipróbálni mindenféleképpen aztán eldöntöd kell-e vagy sem.
2013. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Amúgy sokat nézegettem már ezeket a swifteket, csak fogyasztás ügyileg elég rosszakat hallottam róla és ezért kezdtem el mást keresgetni. de eddig akármilyen autó típust néztem, utána olvastam mindre jöttek elő sorra a típushibák. A suzuki motorok meg ha ésszel használod világ vége + 1 nap :)
2013. okt. 30. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!