Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?

Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves vagyok autó vásárlás előtt állok. 1M ft áll rendelkezésre, amit magára az autóra szánok, mert ugye erre még jön átíratás stbstb.

Szóval. Nem kell nagy autó, de azért ha úgy adódik 4 átlag ember férjen el benne. Főképp városban lesz használva, de ha néha autópályára adódik az út akkor se pörögje szét magát 130-140nél nameg ne is 12 litert egyen olyankor :)

Alapból fontos a fogyasztás így én dízelt szeretnék, de ami még kitétel( mivel anyával közösen vesszük, csak mivel csak nekem van jogsim így én fogom hajtani) ,hogy 2006-nál ne legyen régebbi.

Szóval ne legyen túl nagy, nem kell nagy köbcenti nem fogyasszon túl sokat, na és persze ne kelljen 2 hetente bütykölgessem(autószerelőnek tanulok)

Tudtok valamit ajánlani? Akár márkát, akár konkrét autót.


2013. okt. 28. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Octavia, G Astra.
2013. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ezek 10 ev koruliek ilyen arba. Viszont, ha mindenkeppen 2006 utani kell, akkor vegyel egy Swiftet.
2013. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én Golf IV-et vennék:

[link]

Nem azért, mert német, hanem mert az ár/érték aránya elég jó, még ma is modern külseje és belseje van, fiatalos.

Szerintem bütykölgetni sem kell, megbízható típus, olcsó fenntartani.

Ilyesmi:

[link]

[link]

2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszenek a IV Golfok, csak ha ezt felvetném tudom, mi lenne első szava. ÚÚÚ 10 éves az öreg szar. Ilyenkor rá szoktam kérdezni, oké öreg szar, mond el mi öreg benne. Hát a vas. Persze mondom a dugattyúk meg a hajtókarok :D Na mindegy :)
2013. okt. 28. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1 millió forint környékén csak valami kiseb dízel autót kapsz 2006 évjárat körűl4

Pl


Ford fiesta

[link]


DACIA LOGAN

[link]


PEUGEOT 307

[link]

2013. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mindegy csak suzukit ne vegyél
2013. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném, mi a baj a Suzukival?
2013. okt. 28. 23:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a Suzukival se a régivel se az újabbal, 2005-utáni Swiftek jó választások, megbízható, példás úttartás, kényelmes, dinamikus.

Viszont ennyi pénzért dízelt nemigen kapsz belőle, a benzinessel meg az a helyzet, hogy ha megküldöd akkor nem fecskendezi hanem folyatja a hengerekbe az üzemanyagot szóval erre oda kell figyelni ha nem akarsz nagy fogyasztást mert az az 1.3-as motor élvezettel veszi a fordulatot és könnyen el lehet csábulni :D

2013. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem :) Ha ésszel vezetek, 90-100 kint és nem padlógázas gyorsítások, motorféket használva, milyen fiogyasztást lehet elérni kint 6-7L?
2013. okt. 29. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!