Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok elsőnek?

Milyen autót ajánlotok elsőnek?

Figyelt kérdés
A keret nagyon max 3 millió természetesen használtban gondolkodok. Eddig amiket kinéztem: Porsche Boxter 1997-2003 körüliek, bmw z4 2000-2004, bmw m3 tuningolt ezek ilyen 1997 körüliek. Mint már ki lehetett találni olcsó sportkocsi kell a fogyasztás jó ha alacsony de nem kizáró ok ha magas mert napiszinten egy 3 litert fogyasztó motorral járok. Csak jóállapotú érdekel és ne legyen nagyon öreg (1980nál öregebb semmiképp de már az is nagyon öreg) meg kakaó is legyen benne. Cabrio lehet de jobban örülnék ha nem az lenne. Terepjáró, átlag autó kizárva mert az igényeimet a sportautók is kielégítik, hobbiautónak venném nagyrészt de nagyobb lmény egy porschét vezetni mint egy átlag kombit.
2013. szept. 19. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ezek valamelyikéhez mit szólnál


Toyota celika

[link]

[link]

TOYOTA MR 2

[link]

MITSUBISHI 3000 GT

[link]

[link]

2013. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
OMG xd
2013. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3misiért akár 10 évet autót is képes lennél venni?

Itt a baj nem kevés, bocs

2013. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Macilaci utolsó "MITSUBISHI 3000 GT SL női tulajtól" linkjén konkrétan besz..tam :)

Az van a hirdetésben, hogy 2.női tulajdonostól (Michael Pfeiffer színésznőtől vásárolt ) :))

(a hölgyet úgy hívják, hogy Michelle Pfeiffer, a Michael az férfi név)

2013. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na itt egy Porsche Boxster (2001 évjárat):

[link]

Bőven adja az élményt.

2013. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na ezt nem is figyeltem csak a típus miatt linkeltem.

De ez tényleg röhelyes hogy még egy normális hazugságot sem talált ki.Mondjuk nem értem minek kell ilyen hülyeségeket leírásba írni szerintem úgy korrekt hogy semmi köntörfalazás ez eladó ha kell kell ha nem nem nálunk soha nem volt divat eladáskor ilyen hülye szövegeket írni. :D

"Michael Pfeiffer színésznőtől" a Michel azt májkülnek mondják és az tényleg férfi név.Még ha Micehelle (Misel) írt volna akkor esetleg ok .De én még Pfeiffer nevű színész,vagy színésznőről sem hallottam :D

2013. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson 3 millióért 15-20 éves széthajtott kocsit venni.


3 milláért nagyon jó, és szép 2-3 éves autót kapsz.

2013. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
linkeljetek nem 10+éves sportkocsit 3 milláért ami a legfelső keret szóval kb. inkább ilyen 2,5 lenne. Tök jó új autókat is lehet venni ennyiért de nem sportkocsit főleg nem porschét.
2013. szept. 20. 14:13
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia én ezt találtam fiatalabba bár ezek is 10 évesek.


MITSUBISHI ECLIPSE

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!