Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont ajánlotok...

Milyen tampont ajánlotok elsőnek? És hogy kell felrakni?

Figyelt kérdés
Mert pont akkor fog megjönni a mensim amikor megyek Balatoni táborba.. Eddig csak betétet használtam. Adnátok tanácsokat? 14L
2012. jún. 27. 22:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Jahh és szűz vagyok.
2012. jún. 27. 22:21
 2/10 A kérdező kommentje:
És strandolás közben biztonságosabbnak gondolom mint a betétet.
2012. jún. 27. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:

A legkisebbet és használati utasítás szerint.

Az egy dolog, hogy mit gondolsz, a fertőzésveszély nem kicsi.

2012. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem akarok elkapni semmit mit csináljak? Ne menjek táborba? Vagy mit?
2012. jún. 27. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a fertőzésveszélyt..előfordul, de (véleményem szerint) nem számottevő mértékben.

Nekünk is voltak ilyen problémáink a barátnőimmel, amikor ennyi idősek voltunk, szóval vettünk egy doboz o.b. minit (vagy akármilyen minitampon lehet), és próbálkoztunk.

Van a tamponokhoz mellékelve egy használati útmutató, de egyébként sem nehéz kitalálni: kibontod, kicsit megrángatod a zsinórt, hogy a helyén van-e, majd az aljához teszed a mutatóujjad és feltolod addig, amíg csak tudod. Akkor jó, ha már nem is érzed, hogy ott van. Kezdetnek szerintem jobb, ha guggolva csinálod, vagy esetleg úgy, hogy az egyik lábad felteszed a vécére vagy a kádra. Ja, és lazíts! Én anno ezt úgy oldottam meg, hogy meredten bámultam (bambultam) egy pontra a fürdőszobában, próbáltam elfelejteni, hogy mit is csinálok épp. : D

Egyébként lehet kapni applikátoros tamponokat, azokkal még egyszerűbb a helyzet.

2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2012. jún. 27. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ne menjek táborba? "


De, oda mehetsz csak vízbe ne menj.


"Jahh és szűz vagyok."


Ha itt elvétesz valamit akkor utána már nem leszel az. Aztán meg később tényleges "akció" során ribinek fognak hinni.

Masztizással nem tapasztaltad ki, hogy mennyire mélyen lehet a "hártya"?

2012. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az meg hogy nézne már ki hogy nem megyek vízbe?! Szörnyen tapló fiúk vannak az osztályomba és tuti nem hagynák szó nélkül hogy nem megyek fürdeni..Ráadásul most megyek másodjára a Balatonra és strandolni szeretnék.. Szerintem megpróbálkozom a tamponnal..
2012. jún. 27. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használj tampont!!! És HÜLYESÉG, hogy szűz lányok nem használhatják, mert elveszítik a szüzességüket, édes istenem... !!!!! Majd az első alkalomkor persze, de addig NEM! És miért nézik ribinek? mert nem vérzik? Hát képzeld el én sem véreztem első alkalomkor... sőt sosem szex közben.


21/l

2012. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem menstruálsz, akkor van időd ismerkedni a punciddal és kitapasztalni, hogy milyen a hüvelyed. Amerre az ujjad tudod dugni, arra kell majd a tampont is.
2012. jún. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!