Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok egy 4...

Milyen autót ajánlotok egy 4 fős családnak? Maximum 1000000 Ft-ig és fontos, hogy ne legyen nagyon öreg.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2013. szept. 23. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

[link]


Nyilván nem valós a km, de ha 100.000-el több is van benne, akkor is jó vétel lehet.


Bármilyet is veszel, benzines legyen. Ennyiért megbízható, nem széthajtott diesel-t nem kapsz.

2013. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
octavia kombi
2013. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Toyota avinsis első generáció 2.0 D4-D kombi vagy szedán mindegy mind a kettőnek nagy csomagtartója van.Ezek a D-4D dízelmotorok a legmegbízhatóbb dízelmotorok közé tartoznak.Nagy tágas és kényelmes utastere van.

Itt vannak a fogyasztási és egyéb adatai ennek a típusú autónak.

[link]


itt egy pár avensis

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

mi számít nem nagyon öregnek.

Octavia, focus, avensis, carisma, xsara picasso

2013. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Viszonylag kevés pénzért ne akarj venni nagyobb kategóriás családi autót. Így Avensis-t sem. Szerintem....

Jó autó...de 1 milláért nem kapsz belőle olyat, amitől ne kellene félni. És ha elromlik, akkor a kategóriájából adódóan drága lesz piszkálni.

2013. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
És a 150.000 km-t futott 12 éves Avensis-ok pedig kimerítik a kamu fogalmát. Azt nyugodtan megszorozhatod 3-al, de kettővel biztosan.
2013. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy hány km van benne ha jó állapotban van? és ara mi a garancia hogy egy fókusban,golfban vagy oktáviában,astrában csak 200 ezer km van e,akkor ilyen alapon ezeknek a futásteljesítményét is meg lehet szorozni 2 legalább. .Amúgy meg nem mindenki ver bele 10 év alatt 250-300 ezer km-ert az autóba.Ilyen alapon hgy biztos ennyi meg annyi km van benne ,akkor senki ne vegyen használt autót mert mentek vele és van benne futott km ,imádom az ilyen kifogásokat.Könyörgöm használt autóról van szó nem újról.
2013. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az alkatrész árakról meg annyit hogy ezekhez az első generációs avensiszekhez nincs többe az alkatrész mint egy octáviához vagy vectrához!
2013. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Pont a npokban csináltam egy érdekes keresést. Autót kerestem 120km-ig, max 7 évesen.

Jöttek mentek autók,de ami érdekes volt.

Avensisben 7 évesen 95%-ban közel volt a 200-hoz.

Ellenben 10 évesen éppen csak karcoltál a 100ezret :)

Vicc.

Ja, és az ára 4-5 év körül, misi körül ver rá a német társakra.

2013. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Nem tökmindegy hány km van benne ha jó állapotban van?"


Kicsit sem. :)


Vagy a te szerelőd minden karbantartásnál darabokra szedi a kocsid, és megnézi, hogy mennyire kopottak az alkatrészek? Az enyém nem. És szerintem senkié sem. Ebből kifolyólag nagyon sok alkatrészről nem láthatod, hogy mennyire kopott, csak tippelhetsz. És ez pusztán fizika...ami többet futott, kopottabb. Ez ennyi és nem több.


Értem én, hogy állapotot veszünk, és nem km-t. Ez szerintem a kis pénzű magyar önigazolása, mivel nem éri be egy kisautóval, vagy egy alsó középkategóriással, hanem egyből egy közel prémium autót kell venni. Ilyenkor pedig jönnek a nagyokosok, hogy óóóó 400.000 km-rel még bejáratós, mert ez Japán.... :D :D :D


Hát...én meg erre azt mondom,hogy vedd meg, aztán bejáratós leszel a szervizbe, mert öreg autó, sokat futott, a kategóriájából adódóan drága a szerviz, MERT DRÁGA A JAPÁN SZERVIZELÉSE, BÁRKI BÁRMIT MOND!


Én egy 4.5 éves Focus-t vettem, pedig vehettem volna egy 10 éves BMW-t is ugyan ezért a pénzért. Csak kicsit gondolkodtam, mert való igaz, a Focus-ban sem annyi a km, mint amennyivel eladták, ahogy a BMW-ben sem, sőt.... a prémium kocsikat szeretik pofátlanul visszatekerni, mert másképp nem adható el sok pénzért. Úgy voltam vele, hogy ennyi pénzem van, ezért a lehető legfiatalabb, megbízhatónak mondott autót veszem, aztán meglátjuk. Ha elromlik, akkor javíttatom.

45.000-ért cseréltem benne vezérlést, mindennel együtt. Megnézném,hogy egy avensis-ban ez mibe fájna... stb...

2013. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!