Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok egy 4...

Milyen autót ajánlotok egy 4 fős családnak? Maximum 1000000 Ft-ig és fontos, hogy ne legyen nagyon öreg.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2013. szept. 23. 12:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is arra az Avensisre szavazok.Itt minden köcsög beajánlja az új kis szar Sparkot stb...

A jó adógolós diesel ritkán hibásodik meg meg ha netán elromlana (mert ugye minden autóba 500 000-ből vissza van tekerve 100 000-re)és (ezt nem bírja minden átlag ember visszatekerni) az üzemanyag árán megspórólnád az alkatrész árát.Amúgy mindenki BMW-t hoz példának a Toyota nem prémium autó tehát a te logikád szerint nincs benne visszatekerve :) :).Utolsó magadat cáfoltad meg.

2013. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
És 800 ezerből lehet venni és marad pénzed.
2013. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Minden autóban vissza van tekerve, nagyon kevés kivétel van.

A prémium autókban, vagy egy adott márka prémium modelljében meg pláne.

Az Avensis pedig szerintem a Toyota prémium modellje. De tényleg csak szerintem. :)

2013. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom én nem nagyon látok olyan 10 éves avensit használtan amibe 100 ezer km alatt van sőt még 200 ezer alatt is ritkán.

"A japán szervízelése drága.Kis pénzű emberek."

Felvágsz a használt fókuszoddal na istenem nekem egy az éven vásárolt Honda Acordom van újonnan vettem eredetileg passatot akartam de a Hondánál jobb ajánlatot kaptam és az alkatrész sem drágább hozzá mint egy passathoz.Régen elhiszem hogy drágább volt amíg mindent kizárólag csak japánból hoztak de már több helyen gyártanak európában is JÓ minőségű alkatrészeket a japán autókhoz.Lehet hogy az avensis atoyota prémium márkája de ha csak meg nézel egy audit alapfelszereltséggel is legalább 3-4 millával többe van az új ára szóval a kettőt nem kéne összehasonlítani .Furán fog hangzani lehet hogy a japán autók között prémium de nem olyan prémium mint egy audi A/6 vagy egy 520 BMW.

És szerinted akiknek nincsenek több tíz millió csak is valami kis autót vehetnek pl corsa astra,swift,fókus stb?Na ez már nevetséges hogy így hitegeted magad hogy milyen jól döntöttél hogy fókust vettél.

2013. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Felvágsz a használt fókuszoddal"


Nem....ha ismét átolvasod, akkor arra akartam kilyukadni, hogy mivel 1.8 millám volt autóra (tehát a kispénzűek közül való vagyok), nem vettem belőle 10 éves BMW-t, vagy 15 éves 3000-es diesel mercit, vagy A6-os 13 éves, holdat kétszer megjárt Audit. Egyszerűen próbáltam a kevés pénzem ésszerűen elkölteni. :)


De persze, mindenki szórja, ahogy akarja. :)

2013. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Egy fullos Awensi=fapados A4

A toyta nem prémium autó ha az lenne nem kellett volna a Lexus-t létrehozni.Amúgy elhiheted inkább veszek egy 250-300 D Mercedes-t vagy 1.9 TDI VW-t, mint valami tömegfos injektoros, szervízlakó Fordot.

2013. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem :-)

Esetleg akkor ,ha van sok felesleges pénzed,és megteheted ,hogy szórakozásból veszel kivénhedt ex prémium kocsit,mert tetszik . Ha van szűk 1-1.5 millád kocsira ,akkor nem túl ésszerű döntés ,ez van van. :-)


Ha valami nem szervizlako akkor az a ford . igen ,sok van belőle,nem véletlenül .Én inkább veszek egy tömeg kocsit ,mint egy vén ,holdat megjárt "elnyűhetetlen " de mégis lepusztult szart .


Az 1.9es Vw diesel pedig köztudottan nem a legjobb Vw motor .

2013. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Na végre valaki aki megérti azt amit én is mondtam.

Mondjuk avensis= fapados A4 a fapados A4 kicserélném egy fapados A6 ,mert az avensis mérete kb az A6 audival van egy méretben .De tény mi tény egy 2002 avensisben nincs annyi kütyü meg kényelmi extra mint egy hasonló korú audiban.

Amúgy hogy ne bosszantsuk tovább a focuszos barátunkat.

tessék itt van kérdező olcsón fenntartható fiatal évjáratú autó,persze ha csak nincs bajod a suzukikkal .


Suzuki liana

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy nem rosz autók ezek a lianák sem.

2013. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De az egyik legjobb diesel motor akármit mondasz.Ez még adagolós nem olyan szar mint az újak.
2013. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Aki a VW 1.9es tdi motorjára azt mondja, hogy nem jó, az nem látott még ilyen motort.

PD TDI-vel voltak gondok, de a sima tdi-vel nem igen.

Az egyik legjobb motor volt.

2013. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!