Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most kaptam meg a jogsit és...

Most kaptam meg a jogsit és nemtudom milyen kocsit vásároljak milyen kocsi a legjobb 1 friss jogositvánnyal rendelkezőnek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 16:59
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
Ami belefér a keretedbe és kielégíti az igényeidet.
2013. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bentley Continental GT Speed Coupe
2013. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát van 2 kocsi amiken gondolkozom : (mazda 323f)(opel astra gsi) ???
2013. okt. 18. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt vedd amelyik jobban tetszik.

Ismerősök között akad újabb fajta ('97 utáni ) 323F, nekem az jobban bejön, mint az F Astra, igaz a Caravanhoz képest kisebb a csomagtere ( bár ha GSit nézel, akkor ez amúgy sem szempont ).

Az Astrához viszont annyi a bontott alkatrész, mint égen a csillag.

2013. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a mazdát fogom ;)
2013. okt. 19. 11:57
 6/9 Dörmögő ***** válasza:
Ha a mazdát szeretnék akkor vásárlás előtt nagyon alaposan nézd át a kocsit. Japán autó lévén a szervizelése költségesebb mint az F Astrának.
2013. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én ugy hallottam hogy a mazdához drágábbak az alkatrészek és a szerviz is
2013. okt. 19. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott ugyanannyi az óradíj Swiftnél is mint S-Klasse esetében. Gondolom a Mazdához is akad utángyártott alkatrész bőven. Ha drágább is valamivel az alkatrész, annak csak akkor van jelentősége, ha az egész autót egyszerre akarja felújítani. Ha egy kerékcsapágy, vagy féktárcsa vagy akármi drágább 5-10%-kal, az még nem a világvége :D
2013. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen köszönöm szépen :)
2013. okt. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!