Legjobb 3:1-ben kocsi?

Figyelt kérdés
Olyan kocsit keresek, aminek a vázát csak szétnyitom, rá a bébihordozó vagy a sportrész, súlyra sem nehéz. Ha kérhetek javaslatot, kérném azt is, hogy miért azt javaslod, köszi.
2013. szept. 30. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy személyautóba naponta pakolom ki-be, ezért lenne fontos, hogy ne legyen nehéz.
2013. szept. 30. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Graco Symbio. Imàdtuk. Könnyű, könnyen kezelhető, strapabírò, nagy és biztonsàgos a hordozòja (ami igen kevés ilyen hordozòròl mondhatò el))
2013. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az attól függ, mennyit szánsz rá
2013. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én casualplay kudu 2013-at akarok venni. pont azért, mert a súlya 9,7 kg ülőrésszel együtt. Ennél könnyebb 3 funkciósat nem találtam. Az ABC design cobra vagy mamba az ami még 10-11 kg, de az össze sem hasonlítható a casualplay-jel. A Casual sokkal jobb minőségű kocsi.
2013. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is ilyen babakocsit keresünk. Már rengeteget megnéztünk különböző boltokban és eddig a Graco Evo Trio bizonyult a legjobbnak. A súlya ülőrésszel együtt 9,5 kg. Egy kézzel össze lehet csukni és az elemeket is nagyon könnyű felhelyezni rá. A hordozójához külön lehet venni talpat a kocsiba, így azt kell bekötni és a hordozót csak rá kell pattintani. (de nem isofixes)Még mi sem döntöttünk, de eddig ez a befutó!

2013. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!