Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek? Holnap délben...

Mire figyeljek? Holnap délben lesz a forgalmi vizsgám. Nagyon félek. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket szorítsatok nagyon! Köszönöm
2009. nov. 11. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb, amit tehetsz, hogy nem idegeskedsz, nem stresszelsz. Az idegesség miatt bukik meg a vizsgázók többsége. Úgyhogy csigavér!
2009. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ne stresszelj de ne is légy túl magabiztos mer engem először relatív gyorshajtásért buktattak meg:S attól is függ h miylen vizsgabiztost fogsz ki én rutinon és forgalmin is elsőre a legbunkóbbat kaptam aki nagyon megszívatott de másodjára mindkettőből átmentem:D nyugi ne légy ideges mindent ugy csinálj ahogy a gyakorláson és akkor nem lesz baj:D és szorítunk:P
2009. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
utolsó vok: sok sikert!!!
2009. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Tudom nyugodtnak kell lenni,de annyira nehéz :(
2009. nov. 11. 14:00
 5/16 anonim ***** válasza:

JAJA!

NYugi!

Nekem 1 ve volt a forg vizsg., és még emlékszek az utolsó dologra otthon: a tv ben pont az indulásom előtt ment az

Airwaves (órvész) reklámja tudod a MAXIMÁLIS FEJFRISSÜLÉSES!

MEGLESSZ! MEGLESZZ ezt hajtogatják benne...

ÉS meglett...simán...

Légy biztos magadba...

2009. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát vizsgán igazából mindenre figyelni kell.

A legtöbb embernek nem lesz meg elsöre olyan sok buktató van de sok múlik a vizsgabiztoson is.

Nekem se sikerült elsöre a városi vezetés ,majdnem elütöttem egy biciklist.

2009. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
A vezetésre... Mégis mi másra??? Anyám borogass...
2009. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ja meg kell nyugodnod, én mindenből elsőre átmentem, igaz, olyan alkat vagyok, hogy nem stresszelek a volánnál, előtte igen, közbe már nem. A másik meg imátkozz, hogy jó fej legyen a vizsgabiztos! :D
2009. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindenre figyelj!


Leginkább a sávokra és a lámpákra !!



Azért nem fognak megbuktatni ha kicsit durvábban fékezel, de ha elcseszel egy lámpát vagy egy sávot azért már igen!!

2009. nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg figyelj arra, hogy ha zerge cseszte utakon mész akkor 100%, hogy lesznek jobbkezes utcák.
2009. nov. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!