Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap forgalmi vizsgám lesz,...

Holnap forgalmi vizsgám lesz, drukkoltok? Mire figyeljek nagyon?

Figyelt kérdés
11:30kor szóval vigyázzatok magatokra:)
2010. jún. 13. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az oktatód biztos el fogja mondani előtte hogy mire figyelj. Próbálj nyugodt, és higgadt maradni, indexet mindig időben kitenni, megfelelő sebességfokozatot választani, nézd a tökröket, figyelj nagyon a gyalogosokra.

Nekem pár napja jött meg a jogsim, ma vetettem, és annyira rémesen ment, hogy el is ment tőle a kedvem. Szóval a neheze csak a vizsga után jön.:S

De sok sikert persze!

2010. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ma vezettem, nem vetettem:D
2010. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
43%
az út szélén a k*rvákra XD
2010. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Tartsd be a szabályokat és nyugodtan vezess.


Szard le, hogy ott ül mögötted a vizsgabiztos, csináljon bármit.


Amúgy hol vizsgázol?

Én Miskolcon vizsgáztam, itt ha egy kedves vizsgabiztost fogsz ki, akkor meghúz, hogyha egy olyat, aki elég köcsögnek látszik, az meg átenged =)


Az a lényeg, hogy te vezess vissza, mert akkor már meg van a jogsid, hibapontért nem igazán buktatnak.


A gyalogosokért szólnak, akkor irányjelzés meg a megfelelő sebesség.

2010. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem az oktató elmondta hogy mire figyeljek, mire "harap" az a vizsgabiztos akinél vizsgázok.

Elsőre sikerült mert megfogadtam az oktató tanácsát és mire elindultam a kocsival addigra megnyugodtam, előtte kicsit paráztam.

2010. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ezekre vigyázni fogok,csak most kicsit ideges vagyok,pesten fogok vizsgázni kispsten pontosan,amitől tartok az a jobbkezes utcák,meg az egyirányús kanyarodások ,de azért tudom hogy balra balról kell:)
2010. jún. 13. 11:48
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nem drukkolok. Remélem megbuksz.
2010. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ment a piros pont:)
2010. jún. 13. 12:04
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm drága. :)
2010. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Vannak még kedves emberek=)


Az a baj, hogy ez csak tőled függ, hogy mennyire tudsz vezetni és nem is igazán tudunk tanácsokat adni, csak ilyen általános tanácsokat.


Majd 1-2 év vezetés után fogsz már nagyon rutinosan vezetni és akkor már könnyebb lesz, de ilyenkor még senki se tud vezetni, csak kezdő szinten.

2010. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!