Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Önindító hiba, vagy valami más?

Önindító hiba, vagy valami más?

Figyelt kérdés

leállítottam a kocsit utána kb 1 percre rá indítanám be és semmi

amikor ráadom a gyújtást akkor minden kivilágít a műszerfalon fordítom tovább ,hogy indítsam és semmi elhalványodik minden a műszarfalon és csak 1 kattanást hallani önindító nem teker semmi vissza fordítom a kulcsot akkor megint minden kivilágít rendesen akksiba (12,3V) van


2013. okt. 16. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én is jártam így egy suzukival, valóban kontakthiba, de nem feltétlen kell 50.000-es javítás


nézd meg a kábeleket amik az akkuhoz mennek, nekem töredezett volt a végük, amit levágtam (kb 1-1cm)

és azóta pöpecül indul, semmi baja, ez 1 éve volt

2013. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 motoros1991 ***** válasza:

leg egyszerűbb énis jártam igy ugyan ez a hiba és eggyik pillanatról a másikra....nem hittem el hogy aksi mehet igy tönkre hogy hazajövök leállitom beszaladok 5 percre a lakásba kimegyek inditom és ez a hiba mint neked.... szétszedtem az össze elektromos kábelt meg drótkeféztem minen eggyes csatlakozást... önindítót leszedtem szétszedtem... minden rendbe volt... mégső az aksi maradt amit legelsőnek kellet volna megnézzek... kiszedtem egy másik kocsiból a jó aksit beleraktam és pöccre indult...

ja és a bikázással se biztos hogy kitudod szürni, mert elnyeli a szar aksi a jó aksi erejét is


de amugy ha műszerel rámérsz és inditózol és le esik a feszültség nagyon akkor nincsmit keresni... új aksi

2013. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat most töltöm az akksit hátha az a baj remélem ,hogy csak az lesz ,ha nem akkor majd jön az indításnál való kimérés csak az a baj ,hogy most nem volt nálam multiméter ,de majd holnap lesz majd írok , hogy mi van mert ma is próbáltam indítani és már nem is kattog
2013. okt. 17. 20:12
 14/14 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni ,hogy mi volt a hiba hátha valaki jön hasonló bajjal , nekem a test kábel tört ketté és nem volt - a motor meg a kaszni között kábelt kicseréltem és pöcc röff azóta is :)
2014. jan. 14. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!