Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik azt a mai fiatalo...

Miért hiszik azt a mai fiatalok, hogy a Simson egy régi, rossz motor?

Figyelt kérdés

A haverom múltkor jött ezzel,hogy ő majd Aprilia robogóval... jajj

Én például Simson S51-et akarok.


2009. nov. 9. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ahogy feltetted a kérdést, úgy tűnt hogy azt várod hogy ezért mi csodáljunk. Én csak azt látom, hogyha van előttem egy Simson, akkora kib*szott kék füstöt csinál mint egy falusi kazaltűz, tele van gumipókkal és nem megy! Én nem hiszem, hogy a Simson egy régi, rossz motor lenne, nekem csak ez a véleményem, és ne vegye el tőlem senki! A válaszokból leviláglik, hogy van vele gond, ami sok ember olvasatában azt jelenti hogy rossz, de mint a pártolók és tulajok válaszából is látszik, hogy szerethető!
2009. nov. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Te azért tisztázzuk a dolgokat, a robogó az nem motor, hanem max béna balf@szoknak egy alternatív közlekedési eszköz, a motor az meg váltós és a lábad között ülsz rajta.

Szóval egy robin a kötelező csereperiódusok kitesznek annyit mint egy simsonon egy komolyabb műtét, de azt ritkán kell.

Jópár dologra oda kell figyelni rajta, szóval hozzáértést igényel, de cserébe egyszerű és agyonverhetetlen. Pl én sose figyeltem a futóművére és bírja a strapát. Gyújtást karbantartani, egy kis járművillamosság, meg alapvető mechanikai ismeretek és műszaki igényesség az kell, mert különben lepukkan hamar. És a karburálás beállításához is konyítani kell. Kiput is ki kell kormolni néha, stb

És elsősorban mellette szól a sokkal hosszabb hatótáv és alacsony fogyasztás a többi ilyenhez képest.

Utazóba meg olyan 65-öt szoktam tartani, mi nem elég azon? jahh de hosszú 4.-em van, tehát 70 se téma.

2009. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Basszu s nagyon any ázz átok azért a jónépet mert nem tetszik nekik a simsonotok?! Nektek az a régi csotrogány teccik nekik meg a sokkal !megbízhatóbb! "papírrobogó" neked az tetszik mert az a lényeg hogy eljuss aból bébe nekik az hogy felfighyeljenek rá stb. Mindenkinek maga dolga és nem kell ezért bárkit is csesz eget ni
2009. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Maximálisan a 10:01-esnek van igaza. Fejlődünk, haladni kell a korral. Az ha egy fiatal, nem akar 20 éves motort hajtani, miért probléma?

Tiszteletem a Simson előtt. És sztem a fiatalok tisztában vannak vele hogy a Simson nem egy régi, rossz motor. De akárhogy is a Simson 2009-ben régi motor.

A régi Volga autó nagyon jó autó, de nem veheti fel a versenyt egy mai kortársával, és ha megállsz vele egy szórakozóhely előtt ahova fiatalok járnak, totál biztos hogy nem fogsz annyira bejönni mint akinek Celica-ja van.

2009. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

SIMSON FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem mondom gyenge, kissé régimódi, de HALHATATLAN!!!!

gyenge hát attól függ: 70 es henger, 4 seb, babettagyújtás, és verseny kipöff, meg P20 as karbi, na így már nem gyenge 110 ig senki nem ellenfél...

És igen ez van sejan hogy lenézik, hogy csak egy simson!!!

Szerintem 500000000000000000000szor többet ér mint 1 nyamvadék kávédaráló, de még az 125ös nagytestű szaroknál is.

Nem beszélve arról, hogy 1 simson motorját 15000 ft ból vígan újravarázsolod, míg robogóba dugót se kapsz ennyiért....

2009. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
kocsi forever!!!!robogót én utálom mert minden reggel arra kelek hogy a szomszéd kölök döngeti a kávédarálóját ami fúúúú de tuningolt!!!!kemény vagyok feelinges!!akkor inkább simson!de ha motorrol van szó nálam csak 600 feletti gyorsasági jöhet szóba!azoknál nincsen szebb motorhang...és jobb gyorsulás...
2009. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bálint6969 ***** válasza:
Kíváncsi lennék ez a közvéleménx mennyit válltozott az idővel. Anno szerintem a szinyóra ráragadt ez e pajtaszökevény imázs, hiszen ez is volt. Annyi volt belőle mint a szemét, elhanygolták széthajtották őket (bár becsületükre legyen mondva bírták a gyűrődést). Most hogy a zömét kivitték németbe és 150 ezerbe kerül csak egy váz fődarab már más szemmel nézik szerintem. Egyébként az én véleményem az hogy egy megbízható jó kismotor, szép formával gazdag történettel ami már kiállta az idő próbáját. A hibáit ismeri mindenki ennek ellenére (vagy részben talán pont ezért) sokan szeretik.
2023. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!