Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik téli gumit vegyem?

Melyik téli gumit vegyem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy küldött a GombosOpel, hogy lehet kapni akciósan téli gumit. És én kettőt nézegettem: az eggyik Continental, a másik Michelin. Pontosan a modellt nem tudom.

Sürgős lenne, mert holnap megyek venni :D

Előre is kösz.



2013. okt. 2. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Michelin-t végy, az a legjobb. De a continental is nagyon jó amúgy.
2013. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi. Mondjuk nekem a Conti felé húz a szívem.

Meg láttam ADAC teszteket, hogy ott a Conti az első. Legalábbis a T850

2013. okt. 2. 20:26
 3/26 anonim ***** válasza:
Michelin Alpine
2013. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hm, ennyien a Michelinre szavaztok? Miért?
2013. okt. 2. 20:39
 5/26 gomzoli ***** válasza:
Biztos jó a Michelin is, de nekem a Continental nagyon bevált, mind téli (wintercontact ts 800), mind nyári gumi (premium contact 2, ill. pr. cont. 5) esetében. Én is az ADAC tesztjei alapján döntöttem úgy 10 éve, és azóta is ragaszkodok a márkához (azóta ezek a 3-ik garnitúrák), az évről-évre ismételt tesztek igazolják a jó döntést. Valamint az, hogy soha nem kerültem hajmeresztő helyzetbe a gumik miatt, se szakadó esőben, se térdigérő hóban, se lefagyott úton.
2013. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 gomzoli ***** válasza:
Amúgy a Michelin is benne szokott lenni az első 3-ban a tesztek során, ha azt veszed, valószínűleg azt sem bánod meg.
2013. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Ebben bizos vagyok. első 2 a Michelin meg a Conti szokott lenni :D
2013. okt. 2. 21:30
 8/26 anonim ***** válasza:
taxis ismerős annyit mondott. Mióta michelin alpine gumit használ, szinte nincs neki lehetetlen a városban
2013. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 gomzoli ***** válasza:
41%
Mióta Continental a téli gumim, azóta már a városon kívül sincs számomra lehetetlen :-)
2013. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hátsó kerekes merci clk-n használok Michelin Alpine 4-et, volt pár jó durván benézett kanyarom, de ez esküszöm mintha oda lenne tapadva az úthoz, baromi jó. Bár drága, de rohadtul megéri.
2013. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!