Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift ültetés olcsón?

Swift ültetés olcsón?

Figyelt kérdés

'95-ös Swift-et ültetnék kb. 30-40 mm-ert. Ajánlottak rugóvágást, egy menet állítólag ennyit ültet.

Tapasztalat, vélemény?



2013. okt. 1. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Gyári futóművel egyáltalán nem instabil szerintem, nagyon megbocsájtó, sőt én télre csak gyári futóművet használok, vízen nagyon allattomos tud lenni a kemény futómű. Alapvetően a mai autók nagy részénél jobb futóműve van, nézz alá.... Hagyjuk úgyse tudod mit látsz, mit kell nézni.


Én már csak akkor teszek be kemény gátlót, ha pályára megyek. Sokkal jobb még tempósan autózni is utcán széria futóművel. Addig utcán meg úgy se mész el, hogy az átterhelődés miatt ne forduljon el. Vagyis nagyon remélem. :D


A Koni patron gátlószára rövidebb 30-40mm-el azokban állítható a visszaút csillapítás. Gyári rugóval össze tudod rakni, és megvan az ültetésed is. A gyári rugó karakterisztikáját is máshonnan kezded használni. Tiszta haszon.


És üzenem a hetesbéemvés és az ányolcasos kollégáknak, hogy az egyenesbe letolhat, de olyan kanyart vesz be 60-al (kb 150-ről lassítva) amit egy szép nyári estén 110-el elfordulok 14 éves gumikon úgy hogy nem lógok ki a sávból, attól nagyon jó kedvem tud lenni. Jó mondjuk az úgy egy elég bátor kanyar, nem is mindig érzem h elfér, és néha behajtja a szalagkorlát a tükröt. :D

175-ös gumival nem tudok többet, azokon meg vagy tíz centivel szélesebb a gumi.

Elnézést a negatív diszkrimináció miatt, ezzel a két típussal találkoztam ott.

2014. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!