Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift ültetés olcsón?

Swift ültetés olcsón?

Figyelt kérdés

'95-ös Swift-et ültetnék kb. 30-40 mm-ert. Ajánlottak rugóvágást, egy menet állítólag ennyit ültet.

Tapasztalat, vélemény?



2013. okt. 1. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha forgalomba akarod használni akkor felejtős a vágás...
2013. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sinead ***** válasza:
100%
Levághatsz egy menetet, de akkor szerezz be 4 gyári rugót a műszakira. Az én autómhoz (2005 Corsa) 50 ezerbe van a 4 rugó 30/30-as, műbizonylattal.
2013. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
GTI?
2013. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt vágott rugó a swiftemben, igazábol nem volt túl jó megoldás. Raktam a gólyalábba 3 jó erős L vasat, ami meggátolta hogy elmozduljon,de még igy is elmozdult rossz úton,ráadásul folyton nyikorgott.

Ültető rugóból szerintem swifthez a legjobb választás utcára a merwede amit újjonan azt hiszem 36 ezerért lehet kapni. Azzal jelentősen nő a kocsi stabilitása,biztonságosabb mint a vágott, és még nem is rázza ki a tömést az ember fogábol.

2013. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Krúzolós 1.0.. :-)

Van rajta csinos 14", 165/60-nal, ehhez csüccsenteném. Jobb lesz, ha rugókat keresek..


Köszi!

2013. okt. 2. 10:48
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Legolcsobb,és még a rendőr sem fog kötözködni

2013. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:-D


A rendőr nem, nah, de a közterületes..

2013. okt. 3. 09:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom a vágást, én sokat jártam így, szétveri a tornyokat.

Minden elkezd zörögni. Vagy vegyél ültetőrugót, vagy a gyárit kováccsal össze tudod nyomatni, kérdés hogyan sikerül. Minden rugót elő kell feszíteni, akár ki is tud fordulni.

Szerintem a legcélszerűbb megoldás ha elviszed mondjuk a Lindorhoz vagy a Katonához vagy bárkihez aki ért hozzá, és csináltatsz rövidebb gátlószárral keményebb gátlókat és a gyári rugókkal rakod össze.

Utána meg elviszed futóműbeállításra.


A menetkomfortról mondj le, de kanyarban szenzációs.


Suzuki sajátosság, ha a hátulját ülteted felülkormányzottabb lesz.


Ha a vágásnál maradsz, akkor meg nehogy 1 egész karikát kivágj belőle. Negyedet-negyedet elől hátul.

/fokozatosan/

2013. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ültetőrugó nagyon jó kis divat. Hosszútávon nem fogsz neki örülni, főleg mikor 25-ös járdaszegélyekre kell felállni,meg fekvőrendőrön kell átmenni... Nameg suzukit ültetni? ... Elég gyenge a suzi presztizse, és inkább kinevetnék a járgányt mint megcsodálnák... Hacsak nincs tényleg frankón megcsinálva...Ha stabil autót akarsz,inkább vegyél egy keményebb és sportosabb karakterisztikájú gátlót...Pl KONI-t... Azzal többet fogsz elérni, mint 4db piros rugóval :) Ha még össze is kötöd a két tornyot,akkor mégnagyobb stabilitást fogsz észlelni,ami kanyarokba nagyon nem mindegy. Ezeknek biztonsági funkciójuk is van,hiszen a gátlók az optimális fékezőerőben is jelentősen segítenek, a toronymerevítő meg egy komolyabb karambol esetében is védenek valamit az amúgy elég gyenge kasztnin...Ha Bp-i vagy, akkor írj egy privátot,adok neked egy számot ahol megmondják hogy milyen tuninggal érdemes a vasat alakítgatni :)
2014. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Menetkomfort gyárilag is inkább a nullához van közelebb, cserében még némileg instabil is. Nem presztízs okból kívánom ültetni, hanem esztétika miatt, jelenleg befészkel a macska a kerékjárati ívbe, olyan..

Második autóként használjuk, amolyan hobbiautó, alacsony költségvetésből. Meg van csinosítva, de semmi spoiler, matricabomba, szárny és hasonlók, csak finoman.

Ültetőrugó lesz.


Köszi mindenkinek!

2014. jan. 10. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!