Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel calibra 2. 0 8v-be hogy...

Opel calibra 2. 0 8v-be hogy lehet ledet cserélni?

Figyelt kérdés
kocsimnak a közéspő konzolba kiégtek a ledek és az istenért nemtudom szétszedni h cseréjek benne se csavart se pattintot nem találok de még leirást sem neten, egyszoval segitséget szeretnék kérni akinek opel calibraja van hogy hogyan kell egyáltalán nekiálni a szétszedésnek ???
2013. szept. 27. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A LED nem szokott kiégni, vagy ha mégis, akkor nem segít a csere!
2013. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj nem is tudom h led van e benne. Csak középen ahol a fűttés része van meg magno stb ott nem világit semmi és nemtudom hol ájjak neki szétszedni
2013. szept. 27. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
ott nem ledet szoktak rakni. sima kis izzót. de csak egy helyen nem ég vagy sehol középen? mert akkor lehet nem is az a gond. de így látatlanba a hiba okára nem tudok mit mondani. a szétszerelésben sajnos nem tudom mert ilyet még nem szedtem szét. de vagy valahol csavarozva van vagy csak pattintós.
2013. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmi nem világit középen. mi lehet a gond ha nem az izzok ?
2013. szept. 28. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet pl egy vezeték szakadás is... de lehet az is hogy most égett ki az utolsó izzó ami benne van és csak most veszed észre hogy eddig parázylott ott valami most meg már nem. sok baja nem lehet. de ha nem vagy biztos a dolgodba akk inkább ne kókányolj mert lehet hogy csak kárt okozol és utána meg fizethetsz. elviszed egy villamossági szerelőhöz és kb 2000 ftért megcsinálja. vagy ha debrecen környékén laksz akár én is megtudom mert én is az vagyok.
2013. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos messze lakom tőled mert Kaposvári vagyok. De köszönöm a segitséget.
2013. szept. 29. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!