Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a calibra? Drága...

Milyen autó a calibra? Drága a fenntartás? Milyen a fogyasztása? Jó lehet elsö autónak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A nagy részük le van gyilkolva, öregek és már rohadnak is. Amit patent, az aránytalanul drága.

A fogyasztás motor függő, 1.6 benyától 2 literes turbón át a 2.5 V6-ig mind mást eszik, és ezt még lehet tetézni összkerékhajtással :)


Ha egy lelakott gépet akarsz rendbe szedni, az nem kevés zseton. Sajnos a Calibra is öreg sportkocsi, pénztemető.

2013. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dörmögő ***** válasza:
Calibrába nem tettek 1.6-os benzinmotort, 2.0 benzin a legkisebb. Sajna a fogyasztást ha kérdezni kell akkor lehet hogy jobban járnál másik kocsival, mert ennek a városi fogyasztása nem áll meg 10 alatt, és akkor még nem is gyorsulgattál. De a legnagyobb gondja az amit az 1-es válaszoló írt. Már én is rég láttam épkézláb pépldányt.
2013. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy emlékeztem, hogy volt benne 1.6-is, de tényleg nem volt :/
2013. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dörmögő ***** válasza:
Még annyit hogy a fenntartás legnagyobb összegét szerintem a tankolás viheti el. Sok szerelés megoldható akár otthon is ha van az embernek egy kis huzalma hozzá, alkatrészeket meg akármelyik bontóban találni hozzá.
2013. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eszik, sokat. rohad, és mivel elég fiatalos autó volt, sok a fiatalok által szétgyilkolt, agyonütött példány
2013. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem javasolnám. Nincs tuning- vagy törésmentes példány szinte. Javasolnám viszont a Vectrát helyette, ha nagy Opelt szeretnél. Azt szerelték 1,6-os motorral is, kicsit kevesebbet kér inni, haladni is tud. Egy A vagy B Vectra szerintem nem rossz kezdő kocsi (fogyasztástól eltekintve).
2013. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dörmögő ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom hogy a B veki 1.7 TD motorral nem fogyaszt sokat. Bár ha a kérdező calibrát keresett akkor gondolom egy viszonylag dinamikus autót szeretne. Az 1.7 TD arra szolgál hogy elvigyen A-ból B-be. Ha ez kielégíti az igényeke akkor javaslom ezt a típust.
2013. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!