Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok ti is leelenőrzitek...

Autósok ti is leelenőrzitek minden indulás előtt a kocsit?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak addig szokás, míg meg nem tanulunk vezetni? Fék, lámpa, gumik, stb...

2013. szept. 21. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

A fék az nekem elég egyértelmű, mert én egyszerre nyomom a kuplungal, tehát az már indítózáskor kiderülne, hogy nem jó.

A lámpát mikor kiállok, látom a garázsajtón, hogy mindkettő világít. A hátsót meg mikor becsukom a garázst akkor látom. A féket meg gyújtáson már látom a tükörből, indításkor.

A gumikra csak ránézek, mert totál körül kell mennem a kocsi körül. De csak annyi nem-e eresztett le valamelyik az éjjel. Nyomáspróbázni a gumisnál szoktam havonta.

2013. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sinead ***** válasza:
Fényes lemezgarázsom van, így látom a lámpákat a kocsiban ülve. Rendszámtáblákat, gumikat látom ha kiállok és becsukom az ajtókat. Hetente nézek folyadékszinteket.
2013. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 1-eske!

"nem-e eresztett le"

Hol tanultál Te nyelvtant?

2013. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mélyen Tisztelt #3 számú kommentelő honfintárs! Ennyit tudtál csak hozzáfűzni a kérdéshez? Nem tudtál rajta kiigazodni?

Megkérnélek, hogy nyelvani tanultságodnak és érzékednek köszönhetően, határozd meg szakkifejezésekkel az elírásom pontatlanságát, hogy legközelebb helyes választ tudjak adni 24 órás műszak után is!

2013. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kocsog parasztokat kikéne tiltani, aki nem tud hozzátenni semmit a témához ezért nem is a tartalmába, hanem a legkisebb helyesírási hibába köt bele. Ha nem tudsz normális választ akkor fogd be a pofád! (Kedves #3...)
2013. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-ös hozzászóló!

A 3-as hozzászólónak azért igaza van. Nem kéne ilyen alpári módon írnod, még akkor sem, ha nem tetszett, amit írt!

2013. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor kedveskednék én is :)) Kedves #6-os, illetve gyanítom #3-as hozzászóló! (Amennyiben ez véletlen, hogy közös véleményen vagytok, illetve mind 2-n 52%-an válaszoltok, akkor tuti közös suliba jártatok.)

Lényegét tekintve nem mondtam, hogy nincs igazad, csak kifejtettem, hogy nem voltam már kipihent, és nem a nyelvtani pontosságokra mentem!

Ebből adódóan teljes mértékig egyet értek #5-el! Ha nyelvtanozni szeretnél, akkor ajánlom a szerelem-szex témakört, ott szükség lesz a tudásodra, még ha értelmes dolgot nem is közölsz az adott kérdéssel kapcsolatban.

Üdv.: #1 :)

2013. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 7-es!


"Ha nyelvtanozni szeretnél, akkor ajánlom a szerelem-szex témakört, ott szükség lesz a tudásodra, még ha értelmes dolgot nem is közölsz az adott kérdéssel kapcsolatban."


Ezt azért ajánlottad nekem, mert abban a témakörben inkompetens vagy? Bajok vannak nálad? :)

2013. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 8-s!

Ennyire tellett csak? Kimásolni a egy részt a kommentemből? Azt hittem kicsit megerőlteted magad! Mi a baj, saját kútfőből nem megy az igazad megvédése, talán baj van? Már azt hiszem 3 hozzászólásod van ehhez a kérdéshez, de mindegyik az én kommenteimre a reagálások (amik egyébként elég gyengék)!

Tehát akkor csipogj kicsi veréb, ha legalább egyszer megtiszteled a Kérdezőt azzal, hogy válaszolsz neki a kérdésére! Utána természetesen állj is ki az mellett, ha kell! Pont ezért nagyon felesleges olyan témakörben nézelődnöd ahol, nem tudsz semmit!

Üdv.: #7 :))

2013. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!