Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul olyan nagyon...

Miért indul olyan nagyon nehezen a ROBOGÓM?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki Sepia ZZ-m és amúgy megy rendesen és nincs semmi baj vele, de Reggelente elég nehezen indul. Gondolom amikor hideg nagyon... Nap közbe bármikor odamegyek hozzá és rárúgok, elsőre indul. Üzemanyag lenne a baja? Mármint hogy egy éjszaka alatt elszivárog mondjuk a karbiból a benya, vagy a gyúktás lenne nagyon genge (a világítás is halványnak tűnik és a szikra se valami erős sztem) Vagy mi lehet a baja?

2013. júl. 19. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább a szivató.
2013. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a szivatóval mi lehet a gond? Mert eddig még nem volt automata szivatóm... annyit tudok hogy a tű az elzárja a naftát de ugye nekünk az a bajunk akkor hogy kevés a benya... ugye? hogy lehet ezt kicsit feljavítani? a fúvókát tágítsam ki a szivatónál? mert a karbi teljesen tiszta
2013. júl. 19. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ne csinálj ilyesmit, egszerűen ki kéne cserélni a szivatót, mivel elektromos ezért vagy szakadás van a vezetékében vagy csak simán beadta a kulcsot.
2013. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És nem lehet hogy az automata benzincsap szarakszik? Mert nekem nagyon úgy tűnik. Abból gondolom hogy ma reggel is pl amikor rá rúgtam akkor pöcce indult... vagyis pöfögött párat... aztán meg le is állt... aztán megint rugdoshattam negyed óráig... mintha kirülne a karbiból a benzin, és a vákumos benzincsap nem engedne át annyi benzinz ami megtölti a karbit

Ez nem lehetséges?

2013. júl. 20. 07:01
 5/6 A kérdező kommentje:
maga az automata szivató az működik, vagyis ha kötök rá 12V-ot akkor lassan bemelegszik és a dugattyú lejjebb megy egy jó centit. Amúgy meg ha elég ideig rugdalom akkor egyszer csak pöffent párat és a következő rúgásnál meg már indul is szépen és megy is és nem dadog meg semmi
2013. júl. 20. 07:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt is könnyen tesztelheted, lehúzod a benzincsövet a karbiról, ilyenkor kifolyik egy kevés benzin a csőből aztán eláll, mert a csap ugye elzár, aztán elkezdesz indítózni, vagy rugdalni és figyeled a csövet, ha elkezd folyni akkor jó és a vákum hatására kinyit a csap. Azért ha ezt kipróbáltad és a csap jó, szét is szedheted a karbit nincs-e benne dugulás.
2013. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!