Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul nehezen és miért...

Miért indul nehezen és miért füstöl, mint a gyárkémény az 50 köbcentis Suzuki Sepia robogóm?

Figyelt kérdés
Télen nem használtam és amikor tavasszal beindítottam alig akart beindulni és eszméletlenül füstölt. kitisztítottam a légszűrőt, de a helyzet nem változott.
2010. szept. 11. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez különolajzásos-e de ha nem akkor azért mert az olaj leülepedett a tankban. Simsonoknál is van ilyen.
2010. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lodarazs ***** válasza:
Elsőre nekem is ez jutott eszembe.
2010. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok olaj miatt füstöl, és ha mész vele olyan 10percet utánna is?
2010. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell külön keverni az olajat, azt külön tartályba kell önteni. kb 10 perc után elmúlik, de ha 1 óra mulva beindítom, megint füstöl.
2010. szept. 12. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem üritsd ki az olajtartályt meg e benzintartályt is, és tegyél bele friss anyagot. Pár hónap alatt a benzin is meg tud "dögleni", meg az olaj is. És minimum félszintetikus, jó minőségű olajat vegyél bele. Messziről kerülendők az "áruházas", illetve az olcsóbb kutas olajak (Pl. MOL - botond)
2010. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendes Mol olajat használok, drága is. a benzin is Molos.
2010. nov. 21. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
addig örülj, míg füstöl. gazdag a motor, tehát annyi biztos, hogy besülni nem fog. inkább füstöljön, minthogy ne kapjon olajat. szerintem ez miatt ne aggódj. ha meg cikinek tartod, esetleg ürítsd ki az olajtartályt, és keverd a benzinhez az olajat.
2010. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!