Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó egy bizonyos fordulaton...

Robogó egy bizonyos fordulaton fullad miért?

Figyelt kérdés
Ha adok neki gázt akkor életre kell ha visszább veszem megint jó ha húzom a gázt neki akkor kb a negyedénél csinálja ezt olyan mint ha menet közben ki venném a kulcsot és ugy áll le. Erre szeretnék valami megoldást

2013. szept. 19. 15:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
malaguti F12/100 de halodtam már apriliánál is ezt a problémát! De megoldást nem
2013. okt. 8. 10:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Az esetleg nem lehet h a karbi nincs normálisan belőve?

Gondolok a benzin és a levegő arányára, de hallottam már olyat is h a membránokkal voltak bajok.

2013. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Feköce0919 válasza:
Sokan csak azt hajtjátok hogy tisztítani DE AMIRE nem gogdol senki az hogy a tüszelep tarto kis lemezt ne hacsátok el ha rakjátok ossze. Én igy jártam nem figyeltem és egy hajszálnyira ell nyomtam az eredeti pozíciótól.
2015. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Cápeti085 válasza:
Nekem a Jok 3kj csinálja mostanában 2.hetente.Karbi tizta 2 szűrő is van rajt.Membránok malossi karbon lapok.Az úszó meg műanyag.Pedig tényleg olyan mitha el lenne állítva az úszó szint,de nemnigazán lehet rlállítani.Na most ilyenkot mi lehet?Ha megoldódik megírom.
2017. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!