Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó egy bizonyos fordulaton...

Robogó egy bizonyos fordulaton fullad miért?

Figyelt kérdés
Ha adok neki gázt akkor életre kell ha visszább veszem megint jó ha húzom a gázt neki akkor kb a negyedénél csinálja ezt olyan mint ha menet közben ki venném a kulcsot és ugy áll le. Erre szeretnék valami megoldást

2013. szept. 19. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pucold ki a karbit,(fúvókákat főleg!) légszűrőt, kipufogót első körben
2013. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezek már meg voltak fulra szét lett szedve "ki mosva,, minden
2013. szept. 19. 22:37
 3/14 A kérdező kommentje:
nem lehet szét szedni a kipufogót azt hogy kell? Ilyen van rajta [link]
2013. szept. 19. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:
ha el lenne dugulva a kipufogó akkor nem bírna kipörögni a motor, alapjáraton elpöfögne, de hiába húznál neki akármekkora gázt nem bírna felpörögni, de te mint mondtad csak részterhelésen fullad, tehát a kipufogó biztos nem koszos, karbi hiba mindenképpen, esetleg még benzinpumpa, ha pumpás, de ha teljes mértékben csak a gázállástól függően fullad akkor csak karbi lehet
2013. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de kb 25%-án huzom a gázt és 40km/h körül kezdi el csinálni ha adok neki gázt vagy vissza veszem akkor tökéletes! Nem lehetséges hogy a generátornak hibás valami kábelje és nem tud áthuzni a feszültésg?
2013. szept. 20. 19:24
 6/14 A kérdező kommentje:
a karbi az át let mosva fulra brigécioval és utána is csinálta
2013. szept. 20. 19:25
 7/14 anonim válasza:

Csak annyi hogy átmostad brigéciollal? Sztem ez magában kevés, ki kell csavarnod a fúvókákat, azokat ellenőrizd hogy átjárhatóak e a benya számára, ill át kell őket jó erősen fújnod, továbbá én a karbi kül járataiba is mindig fujatok, biztos ami biztos


alapjárat és alacsony furdulaton mindig rendesen jár?

2013. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szét lett szedve TELJESEN be lett áztatva brigécioba át lett ecsetelve ki let minden csavarba belöle és vissza tüvel ki lett piszkálva a fuvóka utána ki át let fujva kék tisztitóval és ki lett fujva az egész kompreszoral ez a fél órás müvelet volt 4 óra tehát teljesen ki let minden szedve! Alap járaton hibátlan kicsivel kisbre vedtem az alap járatot hogy össze raktam utána vissza vedtem de még mindig ugyan olyan mint volt! Esetleg a generátor kábel valahol meg lenne szakadva és nem tud át huzni?
2013. szept. 24. 09:29
 9/14 A kérdező kommentje:
Fék tisztitóval
2013. szept. 24. 09:31
 10/14 anonim válasza:
BWS-ed van ,ugye? nekem is csinálta régen ezt
2013. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!