Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van ez, hogy bizonyos...

Főzős Laci kérdése:

Hogy van ez, hogy bizonyos sofőröket "nem zavar", ha kiég az egyik fényszóró izzója a kocsijukon?

Figyelt kérdés
Persze típushiba is lehet,mert sok Skoda Fábiát látok "félszemmel".
2013. szept. 3. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
sokan valószínüleg észre sem veszik,hogy nem ég az egyik lámpájuk......
2013. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Városban megyek át a zebrán este 11 órakor, ő az első a sorban. Kiabálom a csajnak, hogy nem ég a lámpája. Erre néz rám bambán. Neki fel se volt kapcsolva..

Ja ez is fabia volt. :D

2013. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fabiank van. Egyszer égett ki a jobb első, nappal nem veszed észre, de ahogy sötétedik, egyből, már szürkületbe álltam ki az első buszmegállóba(lakotton kívül), aztán cseréltem ki kb 2 perc alatt.

Ja elkezdődött az iskola, aztán már nem a suzukikat kell szarozni?

2013. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy Octaviám,az egy tuti jó autó volt.
2013. szept. 3. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg csak nappal használja nem is veszi észre hogy nem ég az egyik.
2013. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy nem lehet este nem eszrevenni? En azonnal eszreveszem, mert eleg regota nyuzom az autom, ismerem minden rezzeneset, es tudom merre/mekkorat szor a vilagitasa. Ha valami nem stimmel, akkor gyanitom, hogy rossz az izzo, vagy valami takarja a lampat (pl. egy kutya;)


Hihhetetlen emberek mennyire nem figyelnek a vezetesre es az autojukra. En azoktol kapok fraszt, akik feklampa nelkul kozlekednek.

2013. szept. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha kicsit is odafigyelnének az emberek, nappal is észrevennék.

Az én autómnak kiégett az egyik fényszórója, az első piros lámpánál észrevettem (furcsán világította meg az előttem álló autót).

Persze nem mellesleg kötelező napi első indulás előtt ezeket átnézni. Ezt vajon hány százalék teszi meg?


Egyébként meg modern autóknál sokszor nagyon macerás kicserélni az égőt, konkrétan otthon nem is kivitelezhető a művelet (nem véletlenül került ki KRESZ-ből a kötelező tartalék égő). Szóval lehet, hogy tudják, nem ég, de nincs kedvük/idejük szervizbe menni miatta.

2013. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!