Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanátok a...

Melyik autót választanátok a három közül?

Figyelt kérdés

Ár-érték arányban, érvekkel, ellenérvekkel kíváncsi lennék a véleményekre! Személyes tapasztalatok a legfontosabbak! Köszi


[link]


[link]


[link]



2013. szept. 16. 13:58
 1/7 Dörmögő ***** válasza:
A volvót. Mert diesel révén literekkel kevesebből eljárkál. Megfelelő kapcsolat útján meg tankolhatsz bele 300-ért is gázolajat literenként.
2013. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Volvó vagy Mitsubischu,de ha fogyasztást vesszük akkor a Volvó
2013. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Accord: Sok gond nem lesz vele, szervizkönyves, viszonylag kevés km (bár mihez képest, a másik kettőben szerintem több van). Az poén, hogy a hasznaltauto.hu-n extraként be lehet pipálni a "hölgy tulajdonostól"-t, mintha az valami hihetetlen előnyt jelentene :) Várom, mikor lehet a svájci orvos tulajdonost bepipálni :)

A csontist hagynám a legvégére, nem mondom, hogy rossz lenne, csakhát ott az olcsóság a lényeg, cserébe az autót vásárlás után azonnal be kell tolni valami műhelybe. A Volvo is már fáradt lehet szegény. Marad a Honda. PEdig szívesebben ajánlottam volna én is a Volvót, csak hát...

2013. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Volvóban Renault féle dízel motor van, biztos akarod te azt?

Nálam egyértelműen a Honda... Szívó benzines Hondáknál és Toyotáknál megbízhatóbb autó nincs, talán még a Mazda éri el őket.

2013. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Hondát ajánlottam én is, de azért azt a nagy megbízhatóságot ne hangoztassuk, mert minden gyártmánynak vannak árnyoldalai.

[link]

[link]

[link]

Csak azért írom, hogy ha megveszi és netán gond lesz vele, mert ami elromolhat az el is romlik, akkor ne bennünket szidjon. Minden autóval előfordulhat ez meg az főleg, ha használt.

2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 eztsetudtad ***** válasza:

Honda vagy Carisma a Volvo is jó de benzinesben....

Szerintem Carisma kényelmesebb meg az accord az eszik rendesen ....Szerintem a Carisma

Nekem volt Carisma és accord is .....

2013. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, hasznosak voltak! Volvót kizártam, nem kapkodom el, szóval még attól is függ, találok-e majd még hasonló típusokat.. Bárkinek még személyes tapasztalatát szívesen fogadom!
2013. szept. 17. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!