Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új autót vegyek?

Milyen új autót vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nézegettem több autótipust, egyenlőre 2-n akadt meg a szemem: Skoda octavia 1,4 tsi 140 lovas elegance vagy toyota corolla active 132 lóval. Mindenképp benzines autó érdekelne, évi 10 ezer km-re, 4 fő csomagokkal elférjen benne. Max keret 6M Ft, szeretném ha legalább 8-10 évig nem kellene autót venni. 2 közül melyiket vennétek? Tudtok esetleg más ilyen áru autót ami a kritériumoknak megfelel? A szívem a toyota fele húz, nagyon tetszik ez az új design, és egy 12 éves avensist cserélnék le(új korától nálam volt) a skodánál viszont csábító a hatalmas hátsó lábtér és a majd 600 literes csomagtartó.
2013. aug. 28. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak vallási vita lehet szerintem. :) Mindkettő jó autó, de mondjuk japánok közül én maradnék a Mazdánál, az legalább még japán. :)
2013. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Új autónál tökmindegy. Menj el az összes márka szalonjába és ahol valamelyik modell elnyeri a tetszésedet kipróbálod.

Ami még eszembe jutott: Hyundai i30 és Elantra, Mitsubishi Lancer, Peugeot 308, Citroen C3 és C4, Lancia Delta, Renault Mégane és Fluence, Opel Astra, Mazda 3.

2013. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én toyotát vennék, a skoda is jó, de a toyota az toyota elnyűhetetlen megbízható konstrukció japánból. Nekünk a cégnél van egy hiace 3éve bírja a strapát hajtva van minden nap, családi autónak pedig egy avensist használunk, szokásos olaj és szűrő cserén kívül csak tankolni kell őket. Én csak dícsérni tudom a márkát, de ha te is toyotát hajtasz nem kell mesélnem milyen is az. Mindezektől függetlenül a skoda is jó autó.
2013. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mazda6 még szóba jöhetne.Mindenhol dicsérik, bár elég feszes a rugózása.
2013. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!