Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szüleitek a jogsi megszerzés...

A szüleitek a jogsi megszerzése után mennyi idő múlva adták oda a kocsit?

Figyelt kérdés

Már egy hete megvan a jogsim de még nem vezettem úgy a kocsit hogy senki se ül mellettem. Nem vagyok már gyerek, rég elmúltam már 18 de még midig nem bíznak bennem és féltenek. Ez normális?

Egy két ismerősömet megkérdeztem hogy ők mikor kapták meg és mindegyik szinte azonnal ahogy megjött a jogsi.

Hogy tudnám rávenni őket hogy odaadják?


2009. okt. 31. 05:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
még nincs meg a jogsim autóra, kedden forgalmizok, de eddig is odaadták az autót:D
2009. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Khm... 11:47 vagyok, LÁNY és apum 23.000 eurós Audit adta ide már másnap. Azért a jogsit mi lányok sem a két szép szemünkért kapjuk meg....
2009. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Khmm... Kedves kérdező :)

Nem rosszból bár fiú vagyok(18) , de kiállok a lányok mellett!

A lányok sokkal nyugalmasabban és megfontoltabban vezetnek mint a fiúk és a lányok ezért nem okoznak annyi balesetet mint a fiúk,körültekintőek,rugalmasak és ha kell határozottak egyszóval több felé figyelnek mint mi (bár nem mindenki de a többség igen)!

Én is igyekszem normálisan vezetni nem idegeskedni ,bár az olyanok fel tudnak húzni akik akkor előznek mikor a kamion jön a kanyarba és én bedobtam az indexet jobbra és még nem érek a kanyarba de már előz,majdnem összemegy a kamionnal és nekem satuznom kell hogy ne halljon meg az a marha aki előz :D

2009. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

"Khm... 11:47 vagyok, LÁNY és apum 23.000 eurós Audit adta ide már másnap. Azért a jogsit mi lányok sem a két szép szemünkért kapjuk meg...."

Gondolom a kérdező nem olyan miller mint te.

2009. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én ezt oktatom már jó pár éve, és tapasztalatból tudom, hogy a lányok sokkal körültekintőbbek, sokkal megfontoltabbak, és nagyobb a felelősség érzetük is. Ha valakinek odaadják a szülők már pár nap után a kocsit, az még nem jelenti azt, hogy tud vezetni!
2009. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!