Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szüleitek a jogsi megszerzés...

A szüleitek a jogsi megszerzése után mennyi idő múlva adták oda a kocsit?

Figyelt kérdés

Már egy hete megvan a jogsim de még nem vezettem úgy a kocsit hogy senki se ül mellettem. Nem vagyok már gyerek, rég elmúltam már 18 de még midig nem bíznak bennem és féltenek. Ez normális?

Egy két ismerősömet megkérdeztem hogy ők mikor kapták meg és mindegyik szinte azonnal ahogy megjött a jogsi.

Hogy tudnám rávenni őket hogy odaadják?


2009. okt. 31. 05:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kb. fél év után.
2009. okt. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sokára adták oda, csak azután mikor elmentünk egy jó hosszú útra (legalábbis nekem hosszú volt) voltunk városba faluba mindenhol csak ezek után adta oda apám
2009. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Apu valamikor oktató volt, de - egyéb okok miatt - nem nála tanultam vezetni. mikor meglett a jogsim, elmentünk vezetni. Azt mondta, hogy nem tudok vezetni, majd szól, ha igen. Aug.-ban kaptam meg a jogsit, októberben discoba (!) készültünk, mikor a kezembe nyomta a slusszkulcsot. Ez akkora megtiszteltetés volt, hogy majd elájultam, hogy ennyire bízik bennem. Utána már sosem volt gond.
2009. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kb 2 honap

de azért mert én azelőtt is vezettem már mielőtt megkaptam a jogsim (nem legális,de benzinnel megy,nem papirral,meg ugye nem főúton vezettem)

18éves voltam akkor

énsem adnám oda ugy a kocsit ogy nem ül melletted valaki..pedig nem vagyok sokkal idősebb tőled...

22/L

2009. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
na most azt képzeld el, hogy motoros családban élek, tavasszal le fogom tenni a jogsit, de apa közölte velem, hogy forgalomba egyedül nem enged, mindig jön mögöttem. képzeld el: egy 14 éves csaj megy 50 ccm-es enduróval, mögötte egy 1100 ccm-es csopperen egy apuka. naaaa?
2009. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra voltam elég érett, hogy jogosítványom legyen, akkor arra is képes vagyok, hogy megdolgozzak egy használt járgányért. Ha nem a szülők fizetik a jogsit meg nem csak úgy alám teszik az autót, sokkal jobban meg tudom becsülni az oktatást, és a kocsit is. Nekem ezek voltak a feltételek, így nem kellett a szülőktől kéregetnem semmit.
2009. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a jogsi megszerzése után 4 nappal ideadták a kocsit, egyetlen útra. Onnantól olyan fejmosást kaptam utána, hogy úristen most nem volt baj de ha az lesz és tönkreteszem, összetöröm, akkor így meg úgy, és éhenhal a család stb, hogy soha többet nem kértem kölcsön. Inkább vettem egy sajátot a jogsi megszerzése után másfél évvel. Szóval ha úgy vesszük, akkor nem adták ide sose.
2009. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem már másnap, 1 hónap múlva meg vettem új autót.
2009. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akik írtak azok közül sztem mindenki lány, azért nekik nem megy olyan jól mint egy fiúnak. (:D) Szal még jó hogy nem adták rögtön oda, de én fiú vagyok és már rég elmúltam 18is nemhogy 17, nem vagyok felelőtlen és tudok vigyázni magamra meg a kocsira is.
2009. okt. 31. 13:08
 10/15 A kérdező kommentje:

Motort megengedték hogy vezessem még jogsi előtt akkor nem értem hogy miért nem vezethetem az autót.

Ja és arra is válaszoljatok hogy szerintetek hogyan tudnám meggyőzni őket.

2009. okt. 31. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!