Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam 16n1 vagy...

Melyiket válasszam 16n1 vagy 16n3?

Figyelt kérdés

Melyik simson kabi a jobb? melyiknek mi az előnye és a hátránya?

mert én már sok verziót hallottam,olvastam

egy árban vannak szóval így még nehezebb a döntés



2008. júl. 1. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség hogy az N3 alapjárata független porlasztású a főfúvóka működésétől, tehát a haladást nem befolyásolja az alapjárati keverékbeállítás, viszont az N1-et könnyebb beállítani, és nem mellesleg sokkal elterjedtebb, és mindennapi használat esetén a könnyű javíthatóság a legfontosabb szempont. Ha mázlid van nevetséges összegért is hozzá juthatsz egy eredeti állapotúhoz bontóból. Az N3-at lényegében csak azért erölködte össze a BVF mert az euro emissziós normákat akarta megközelíteni.

Nem akarom reklámozni a többi oldalt de használhatóbb infókat találsz a szocimotoros.hu-n simson.hu-n vagy az s51.de-n.

A simsonos oldal fórumában ha feldobod ezt a kérdést az ottani nagyokosok ráadásul többoldalas vitát is tudnak lezavarni a témáról az biztos segít eldönteni.

Szocimotoros üdvözlettel!

2008. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kössz a választ

akinek van valami tapasztalata a karbikról az is írjon pls

2008. júl. 1. 13:26
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretsz szerelni, a 16n3, ha nem akkor 16n1. De a 16n3 ha jól be van állítva szerintem sokkal jobb.
2008. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!