Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros jogsi mikortól?

Om3ga kérdése:

Motoros jogsi mikortól?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy egy 498 ccm-s motorra milyen kategóriás jogosítvány szükségeltetik, és azt hány éves kortól lehet lerakni?

2013. aug. 15. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A2, korlátlan ccm, maximum 35 kW /48 lóerő/ és teljesítmény/tömeg aránya sem haladja meg a 0,2-es értéket 18 év

A korlátlan, 20/24 év

2013. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Akkor amit pont kinéztem a Kawasaki ER 5-ös, az nincs benne mert 50 lóerő és 36kW

Suzuki GS 500

Yamaha YBR 250

Honda CBF 250

Ezekről esetleg vélemény? Még ezeket nézegettem

2013. aug. 15. 14:30
 3/4 anonim válasza:
Suzuki GS 500-zal csináltam az A2 jogsit, én szerettem, jó kis motor. De tegyük hozzá és kistermetű nő vagyok, szóval ez alacsony ülésű motor.
2013. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is elég kis termetű vagyok a magam 168 cm-vel, szóval ez nem okoz gondot. Árban a Suzukival vagy a Hondával jönnék ki legjobban, és ezek azért nagyrészt versenytársak egymással szemben amiket itt leírtam(azt leszámítva, hogy a suzuki 500 ccm). Még néztem a Honda VTR250-et is, de az árban nagyon húzós...
2013. aug. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!