Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kompletten a...

Mennyibe kerül kompletten a motoros jogsi (A1)?

Figyelt kérdés
20 vagyok de nem kell nekem erős motor elégnek érzem a 125köbcentit. Mennyibe kerül az, hogy kompletten kezembe vegyem a jogsit? Tegyük fel semmiből nem bukok. Ha változó mert gondolom nem mindenhol uannyi akkor egy körülbeli árat. Esetleg az eggyel felsőbb kategóriát is, ha nem sokkal drágább akkor azt tenném le.
2013. ápr. 10. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemesebb nagyobb kategóriára letenni mert nem sok a különbség az árakban és ha még is váltani akarsz egyel nagyobb mocira akkor nem kell jogsira ráfizetned a teljes összeget.

Én is kismocira tettem volna le de 20ezer ft-ért pluszba letettem inkább korlátlanra(részletre)

A 125 köbcenti is jó,de ha már arra akarod használni hogy hosszabb távon két személlyel túrázz arra már legalább egy 250ccm-es gép kell.Mellesleg a nagyobb köbcentis gépekkel kevesebb baj szokott lenni.Bár mondjuk ha egy apriliát vagy egy ETZ-zét összenézünk akkor az ETZ-zét én megbízhatóbbnak és kényelmesebbnek is tartom,mondjuk az ETZ-kel gond nem is szokott lenni.

2013. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van. Meg is néztem, van olyan hely ahol ugyan annyiba kerül, 70körül van. Azthittem nafyobb a különbség, köszi a válaszid!
2013. ápr. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!