Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros üldözés?

Motoros üldözés?

Figyelt kérdés
Volt már akit üldöztek a rendőrök? Ha igen akkor miért és mi lett a vége?

2013. ápr. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Téged megszállt valami?

Ez nem a GTA! :D

2013. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottál már a krosszmotorokról és a robogóval személyt szállító emberekről? :) Azért kérdeztem, mert én már láttam többet is.
2013. ápr. 1. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, rendőr sosem kapott el. Katonai őrjárat és természetvédelmi őr viszont igen, a katonák jól leb*sztak (lőtérre sikerült bemenni éleslövészet alatt) aztán elengedtek, a természetvédelmistől meg kaptam egy csekket.
2013. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsére.

De traktoros már igen, én átmentem a csatornán, a rendőr 5 milliós Skoda , nem mert átmenni.

2013. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát üldözték a bátyámat nemrég, simson romet ponyval menekült, a pony vitte a 60km/h-t és a rendőrök meg mentek a földesúton majdnem mögötte, mert a bátyám az a köveses járdán ment közúton, de az autóknak út az csak földesút volt, és nagy sár is volt, és mentek mellette 60-al fordal, mondta bátáym hogy volt mikor hátranézett és látta hogy a rendőrautónak nincs az eleje a földön :D végül elkapták mert nem ismerte a bátyám a környéket és bement egy zsákutcába! 17 éves volt, nem büntették meg, szerencsére! csak bekellet menni egy időpontra a rendőrségre....
2013. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!