Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan indítsam be a Keeway...

Hogyan indítsam be a Keeway matrix 50-es robogóm ha nincs hozzá kulcsom?

Figyelt kérdés

apám elvette a kulcsot és motoroznék..egyik haverom azt mondta hogy ha kiveszem az aksit akkor úgy betudnám rúgni.

De akkor hogyan állítom le kulcs nélkül????



2013. aug. 14. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kulcs nélkül sehogy. Maradj a valagadon.
2013. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha
2013. aug. 14. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:

leállításhoz viszel magaddal egy csavarhúzót, és ha meg szeretnéd állítani, akkor betekered teljesen a levegő csavart a karburátoron.ettől biztos lefullad.vagy esetleg az alapjárati csavar jöhet szóba.;)

de persze utána egyből csavard is vissza pont annyit, mert akkor az lesz a gond, hogy nem indul be, vagy nem akar alapjáratot tartani, és ha nincs hozzáértés, akkor lesz pánik, hogy mi baja szegény kis mocinknak:D

2013. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nyomós oka volt apádnak, hogy elvette a kulcsot. Vagy eleve övé a motor?
2013. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen találékonyak vagytok... Levegőcsavar...:) Lehúzod a gyertyapipát, és megáll.:) (Bár nem tudom ilyen robeszokon hova dugják.)


Aksi nélkül ugyanúgy nem fog indulni.

2013. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kiveszed, ha benne hagyod az akkut, a gyújtáskapcsoló még nem engedi át az áramot...

LEveszed szépen a motor elejét, lehúzod a csatlakozóról a gyújtáskapcsolót, keresel egy kapcsolási rajzot a motorhoz, és szépen összekötöd azt a két vezetéket egy drótdarabbal ami a gyújtáshoz megy. az egyik a piros lesz.

2013. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és reménykledj, hogy nncs kormányzáron a motor...
2013. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös: nem igazán a legjobb megdoldás a gyertyapipa, mert már hallottam olyat, hogy valakit úgy megcs*eszett, hogy utána nem is emlékezett semmire:D
2013. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8


Azért egy 50-es robogó szikrája nem vészes, jobb kézzel csináld... engem rázott meg tirisztoros energiagyújtás Simsonon, a jobb kezem 30 percig zsibbadt.:) De meg is tanultam, hogy a végét kell megfogni. (Amúgy igazándiból jobb megoldás, mint amit mások írnak, vagy legalábbis szerintem egyszerűbb, gyorsabb, okosabb... Én a Babettámat így állítom le mindig, az még eddig nem rázott meg.:D)

2013. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PcCsaj válasza:
Nekem leáll a Magnet 4T-m úgy ha le hajtom a támaszt.
2013. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!